zlewozmywak teka square 40.40 tg 3,5 w/ovf sp artic white
Nr kat. 100320395
opis produktu
ZLEWOZMYWAK TEKA SQUARE 40.40 TG 3,5 W/OVF SP ARTIC WHITE to funkcjonalny zlewozmywak biały o matowym wykończeniu powierzchni. Prezentowany zlewozmywak podblatowy w kwadratowej formie występuje w komplecie z odpływem. Wymiary zlewozmywaka tegranitowego wynoszą 44 cm długości, 20 cm głębokości oraz 44 cm szerokości. Model zapewnia łatwość utrzymania nieskazitelnie czystej i gładkiej powierzchni, dzięki właściwościom antybakteryjnym oraz odpornym na czynniki mechaniczne. Zlewozmywak z tegranitu nie ulega zarysowaniom i odkształceniom.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Nie |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 45 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 395 X 395 |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwośc montażu młynka |
| Dostawca: | TEKA POLSKA SP. Z O.O. |
| Sposób montażu: | Podblatowy |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Długość: | 44 cm |
| Marka: | Teka |
| Głębokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 44 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Wykończenie: | Matowe |
| Materiał wykonania: | Tegranit |
| Kolekcja: | SQUARE |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Teka Polska Sp. z o.o. ŻWIRKI I WIGURY 14 02-092 WARSZAWA POLSKA info@teka.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ZLEWOZMYWAK TEKA SQUARE 40.40 TG 3,5 W/OVF SP ARTIC WHITE to funkcjonalny zlewozmywak biały o matowym wykończeniu powierzchni. Prezentowany zlewozmywak podblatowy w kwadratowej formie występuje w komplecie z odpływem. Wymiary zlewozmywaka tegranitowego wynoszą 44 cm długości, 20 cm głębokości oraz 44 cm szerokości. Model zapewnia łatwość utrzymania nieskazitelnie czystej i gładkiej powierzchni, dzięki właściwościom antybakteryjnym oraz odpornym na czynniki mechaniczne. Zlewozmywak z tegranitu nie ulega zarysowaniom i odkształceniom.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Nie |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 45 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 395 X 395 |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwośc montażu młynka |
| Dostawca: | TEKA POLSKA SP. Z O.O. |
| Sposób montażu: | Podblatowy |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Długość: | 44 cm |
| Marka: | Teka |
| Głębokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 44 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Wykończenie: | Matowe |
| Materiał wykonania: | Tegranit |
| Kolekcja: | SQUARE |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Teka Polska Sp. z o.o. ŻWIRKI I WIGURY 14 02-092 WARSZAWA POLSKA info@teka.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zlewozmywak teka square 40.40 tg 3,5 w/ovf sp artic white
Nr kat. 100320395
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




