zlewozmywak teka flexlinea rs15 50.40 3,5 sq w/ovf sp pvd titanium
Nr kat. 100320306
opis produktu
ZLEWOZMYWAK TEKA FLEXLINEA RS15 50.40 3,5 SQ W/OVF SP PVD TITANIUM to zlewozmywak wpuszczany odpowiedni także do montaż podblatowego. Produkt o wymiarach 44 cm długości, 20 cm głębokości oraz 54 cm szerokości – zapewnia możliwość montażu młynka. Prezentowany zlewozmywak ze stali nierdzewnej występuje w komplecie z odpływem. Nowoczesny model pokryty powłoką PVD wyróżnia się głębią koloru. Produkt jest łatwy w pielęgnacji, a ponadto nie przejmuje zapachów. Powierzchnia zlewozmywaków ze stali nierdzewnej nie reaguje na zmiany temperatur, nie ulega odkształceniom, przebarwieniom, ani zarysowaniom.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Nie |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 80 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 530 X 430 |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwośc montażu młynka |
| Dostawca: | TEKA POLSKA SP. Z O.O. |
| Sposób montażu: |
|
| Gwarancja: | 60 lat |
| Długość: | 44 cm |
| Marka: | Teka |
| Głębokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 54 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Wykończenie: | PVD |
| Materiał wykonania: |
|
| Kolekcja: | FLEXLINEA |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ZLEWOZMYWAK TEKA FLEXLINEA RS15 50.40 3,5 SQ W/OVF SP PVD TITANIUM to zlewozmywak wpuszczany odpowiedni także do montaż podblatowego. Produkt o wymiarach 44 cm długości, 20 cm głębokości oraz 54 cm szerokości – zapewnia możliwość montażu młynka. Prezentowany zlewozmywak ze stali nierdzewnej występuje w komplecie z odpływem. Nowoczesny model pokryty powłoką PVD wyróżnia się głębią koloru. Produkt jest łatwy w pielęgnacji, a ponadto nie przejmuje zapachów. Powierzchnia zlewozmywaków ze stali nierdzewnej nie reaguje na zmiany temperatur, nie ulega odkształceniom, przebarwieniom, ani zarysowaniom.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Nie |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 80 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 530 X 430 |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwośc montażu młynka |
| Dostawca: | TEKA POLSKA SP. Z O.O. |
| Sposób montażu: |
|
| Gwarancja: | 60 lat |
| Długość: | 44 cm |
| Marka: | Teka |
| Głębokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 54 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Wykończenie: | PVD |
| Materiał wykonania: |
|
| Kolekcja: | FLEXLINEA |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zlewozmywak teka flexlinea rs15 50.40 3,5 sq w/ovf sp pvd titanium
Nr kat. 100320306
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




