zlewozmywak teka flexlinea rs15 45.40 3,5 sq w/ovf sp
Nr kat. 100320314
opis produktu
ZLEWOZMYWAK TEKA FLEXLINEA RS15 45.40 3,5 SQ W/OVF SP to model utrzymany w nowoczesnym stylu, który charakteryzuje prosta i elegancka forma. Prezentowany zlewozmywak wpuszczany oraz odpowiedni do montażu podblatowego, jak również na równi z blatem - mierzy 44 cm długości, 20 cm głębokości oraz 49 cm szerokości. Produkt występuje w komplecie z odpływem. Zlewozmywak ze stali nierdzewnej wykazuje właściwości antyseptyczne. Powierzchnia produktu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz szok termiczny. Model objęty 60-letnią gwarancją zapewnia możliwość montażu młynka.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Nie |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 50 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 480 X 430 |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwośc montażu młynka |
| Dostawca: | TEKA POLSKA SP. Z O.O. |
| Sposób montażu: |
|
| Gwarancja: | 60 lat |
| Długość: | 44 cm |
| Marka: | Teka |
| Głębokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 49 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Wykończenie: | Stal polerowana |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Kolekcja: | FLEXLINEA |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Teka Polska Sp. z o.o. ŻWIRKI I WIGURY 14 02-092 WARSZAWA POLSKA info@teka.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ZLEWOZMYWAK TEKA FLEXLINEA RS15 45.40 3,5 SQ W/OVF SP to model utrzymany w nowoczesnym stylu, który charakteryzuje prosta i elegancka forma. Prezentowany zlewozmywak wpuszczany oraz odpowiedni do montażu podblatowego, jak również na równi z blatem - mierzy 44 cm długości, 20 cm głębokości oraz 49 cm szerokości. Produkt występuje w komplecie z odpływem. Zlewozmywak ze stali nierdzewnej wykazuje właściwości antyseptyczne. Powierzchnia produktu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz szok termiczny. Model objęty 60-letnią gwarancją zapewnia możliwość montażu młynka.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Nie |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 50 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 480 X 430 |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwośc montażu młynka |
| Dostawca: | TEKA POLSKA SP. Z O.O. |
| Sposób montażu: |
|
| Gwarancja: | 60 lat |
| Długość: | 44 cm |
| Marka: | Teka |
| Głębokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 49 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Wykończenie: | Stal polerowana |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Kolekcja: | FLEXLINEA |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Teka Polska Sp. z o.o. ŻWIRKI I WIGURY 14 02-092 WARSZAWA POLSKA info@teka.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zlewozmywak teka flexlinea rs15 45.40 3,5 sq w/ovf sp
Nr kat. 100320314
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







