zlewozmywak teka flexlinea pureclean rs15 50.40 m-xm 1b 3,5 sq w/ovf sp
Nr kat. 100320308
opis produktu
ZLEWOZMYWAK TEKA FLEXLINEA PURECLEAN RS15 50.40 M-XM 1B 3,5 SQ W/OVF SP to nowoczesny zlewozmywak wpuszczany odpowiedni także do montażu podwieszanego. Model z pojedynczą komorą występuje w komplecie z odpływem. Zlewozmywak ze stali nierdzewnej o wykończeniu SofTexture zapewnia łatwość utrzymania czystości, dzięki właściwościom bakteriobójczym. Powierzchnia prezentowanego modelu nie ulega zarysowaniom, przebarwieniom, odkształceniom oraz nagłym zmianom temperatury. Model o wymiarach 44 cm długości, 20 cm głębokości oraz 54 cm szerokości dostępny jest także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Nie |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 50 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 530 X 430 |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwośc montażu młynka |
| Dostawca: | TEKA POLSKA SP. Z O.O. |
| Sposób montażu: |
|
| Gwarancja: | 60 lat |
| Długość: | 44 cm |
| Marka: | Teka |
| Głębokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 54 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Wykończenie: | SofTexture |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Kolekcja: | FLEXLINEA |
Teka Polska Sp. z o.o. ŻWIRKI I WIGURY 14 02-092 WARSZAWA POLSKA info@teka.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ZLEWOZMYWAK TEKA FLEXLINEA PURECLEAN RS15 50.40 M-XM 1B 3,5 SQ W/OVF SP to nowoczesny zlewozmywak wpuszczany odpowiedni także do montażu podwieszanego. Model z pojedynczą komorą występuje w komplecie z odpływem. Zlewozmywak ze stali nierdzewnej o wykończeniu SofTexture zapewnia łatwość utrzymania czystości, dzięki właściwościom bakteriobójczym. Powierzchnia prezentowanego modelu nie ulega zarysowaniom, przebarwieniom, odkształceniom oraz nagłym zmianom temperatury. Model o wymiarach 44 cm długości, 20 cm głębokości oraz 54 cm szerokości dostępny jest także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Nie |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 50 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 530 X 430 |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwośc montażu młynka |
| Dostawca: | TEKA POLSKA SP. Z O.O. |
| Sposób montażu: |
|
| Gwarancja: | 60 lat |
| Długość: | 44 cm |
| Marka: | Teka |
| Głębokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 54 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Wykończenie: | SofTexture |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Kolekcja: | FLEXLINEA |
Teka Polska Sp. z o.o. ŻWIRKI I WIGURY 14 02-092 WARSZAWA POLSKA info@teka.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zlewozmywak teka flexlinea pureclean rs15 50.40 m-xm 1b 3,5 sq w/ovf sp
Nr kat. 100320308
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie









