zlewozmywak rapsodia deante zqr_g113
Nr kat. 100318267
opis produktu
ZLEWOZMYWAK RAPSODIA DEANTE ZQR_G113 to odwracalny zlewozmywak grafitowy z komorą o charakterystycznie wyprofilowanej formie. Prezentowany zlewozmywak wpuszczany marki Deante występuje w komplecie z korkiem automatycznym oraz odpływem. Wymiary produktu sięgają 86 cm długości, 19 cm głębokości oraz 50 cm szerokości. Wysokiej jakości zlewozmywak granitowy jest odporny na uszkodzenia mechaniczne – w tym odkształcenia i przebarwienia spowodowane szokiem termicznym. Ponadto zlewozmywaki granitowe wykazują właściwości antyseptyczne i hydrofobowe. Ich powierzchnia nie przejmuje zapachów i nie ulega zarysowaniom.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Tak |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 840 x 480 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Gwarancja: | 18 lat |
| Długość: | 86 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 19 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Materiał wykonania: | Granit |
| Kolekcja: | RAPSODIA |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ZLEWOZMYWAK RAPSODIA DEANTE ZQR_G113 to odwracalny zlewozmywak grafitowy z komorą o charakterystycznie wyprofilowanej formie. Prezentowany zlewozmywak wpuszczany marki Deante występuje w komplecie z korkiem automatycznym oraz odpływem. Wymiary produktu sięgają 86 cm długości, 19 cm głębokości oraz 50 cm szerokości. Wysokiej jakości zlewozmywak granitowy jest odporny na uszkodzenia mechaniczne – w tym odkształcenia i przebarwienia spowodowane szokiem termicznym. Ponadto zlewozmywaki granitowe wykazują właściwości antyseptyczne i hydrofobowe. Ich powierzchnia nie przejmuje zapachów i nie ulega zarysowaniom.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Tak |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 840 x 480 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Gwarancja: | 18 lat |
| Długość: | 86 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 19 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Materiał wykonania: | Granit |
| Kolekcja: | RAPSODIA |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zlewozmywak rapsodia deante zqr_g113
Nr kat. 100318267
Zobacz inne z kolekcji



