zlewozmywak onda franke oln 611-79 stal szlachetna gładka
Nr kat. 100299712
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Nie |
|---|---|
| Odwracalny: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Ukryty przelew |
| Sposób montażu: | Wpuszczany |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Marka: | Franke |
| Głębokość: | 50 cm |
| Szerokość: | 79 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Wykończenie: | Stal nierdzewna |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Nie |
|---|---|
| Odwracalny: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Ukryty przelew |
| Sposób montażu: | Wpuszczany |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Marka: | Franke |
| Głębokość: | 50 cm |
| Szerokość: | 79 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Wykończenie: | Stal nierdzewna |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zlewozmywak onda franke oln 611-79 stal szlachetna gładka
Nr kat. 100299712
Wybrane dla Ciebie



