zestaw wanna prostokątna polimat mini 100x65 cm z panelem przednim akryl biały połysk
Nr kat. 100606349
opis produktu
Zestaw wanna prostokątna Polimat Mini 100x65 cm z panelem przednim akryl biały połysk to uniwersalny model, który dedykowany jest małym oraz średniej wielkości łazienkom. Prezentowana wanna prostokątna wykonana została z akrylu sanitarnego, który doskonale podtrzymuje ciepło, zapewniając przyjemną w dotyku powierzchnię. Model o właściwościach antypoślizgowych minimalizuje ryzyko wypadków, a tym samym gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Struktura wygłuszająca hałas znacząco wycisza strumień wody, co wpływa na wysoki komfort użytkowania strefy kąpielowej. Wannę Mini marki Polimat cechuje nieskazitelny odcień bieli, perfekcyjna gładkość oraz połyskujące wykończenie. Produkt dostępny jest w zestawie z nóżkami. Łatwy w montażu i lekki model zaskakuje swoją wytrzymałością mechaniczną. Ponadto nie ulega żółknięciu, odbarwieniom, odkształceniom ani trwałym zabrudzeniom. Dzięki łatwości pielęgnacji i utrzymania sterylnie czystej powierzchni, wanny akrylowe Polimat cieszą się szczególnym zainteresowaniem. Wymiary powyższej wanny prostokątnej sięgają 100 cm długości, 65 cm szerokości, 55 cm wysokości oraz 38 cm głębokości. W komplecie z wanną występuje tylko panel przedni.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 100 cm |
| Kolekcja: | mini |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość dna wanny: | 60.000 |
| Szerokość dna wanny: | 38.000 |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 65 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Pojemność wanny: | 58 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | W komplecie |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Zawartość zestawu: |
|
| Waga brutto: | 14.520 kg |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Zestaw wanna prostokątna Polimat Mini 100x65 cm z panelem przednim akryl biały połysk to uniwersalny model, który dedykowany jest małym oraz średniej wielkości łazienkom. Prezentowana wanna prostokątna wykonana została z akrylu sanitarnego, który doskonale podtrzymuje ciepło, zapewniając przyjemną w dotyku powierzchnię. Model o właściwościach antypoślizgowych minimalizuje ryzyko wypadków, a tym samym gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Struktura wygłuszająca hałas znacząco wycisza strumień wody, co wpływa na wysoki komfort użytkowania strefy kąpielowej. Wannę Mini marki Polimat cechuje nieskazitelny odcień bieli, perfekcyjna gładkość oraz połyskujące wykończenie. Produkt dostępny jest w zestawie z nóżkami. Łatwy w montażu i lekki model zaskakuje swoją wytrzymałością mechaniczną. Ponadto nie ulega żółknięciu, odbarwieniom, odkształceniom ani trwałym zabrudzeniom. Dzięki łatwości pielęgnacji i utrzymania sterylnie czystej powierzchni, wanny akrylowe Polimat cieszą się szczególnym zainteresowaniem. Wymiary powyższej wanny prostokątnej sięgają 100 cm długości, 65 cm szerokości, 55 cm wysokości oraz 38 cm głębokości. W komplecie z wanną występuje tylko panel przedni.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 100 cm |
| Kolekcja: | mini |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość dna wanny: | 60.000 |
| Szerokość dna wanny: | 38.000 |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 65 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Pojemność wanny: | 58 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | W komplecie |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Zawartość zestawu: |
|
| Waga brutto: | 14.520 kg |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw wanna prostokątna polimat mini 100x65 cm z panelem przednim akryl biały połysk
Nr kat. 100606349
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie


