zestaw wanna prostokątna polimat elza 140x70 cm z panelem przednim akryl czarny połysk
Nr kat. 100606492
opis produktu
Zestaw wanna prostokątna Polimat Elza 140x70 cm z panelem przednim akryl czarny połysk to model zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i wygodzie, jak również współczesnych trendach. Prezentowana wanna czarna charakteryzuje się dwukolorową kompozycją. Ciemny panel kontrastuje z białym wnętrzem, tworząc harmonijne i eleganckie połączenie. Prostokątna wanna Polimat mierzy 140 cm długości, 70 cm szerokości, 55 cm wysokości oraz 41 cm głębokości. Powyższy wariant wyróżnia się bocznym odpływem oraz asymetrycznym rantem, który sprawdza się w roli półki, a ponadto zapewnia oryginalny efekt wizualny. Kolekcja wanien Elza powstała z wysokiej jakości akrylu sanitarnego, którego gładkość, odporność na środki chemiczne, a także struktura odpychająca cząsteczki wody sprzyja łatwości pielęgnacji. Powierzchnia nie ulega żółknięciu, odbarwieniom, pęknięciom ani odkształceniom powstałym pod wpływem uderzeń czy wysokiej temperatury. Właściwości termoizolacyjne wanny akrylowej podtrzymują ciepło, zaś dźwiękochłonne wyciszają strumień, zapewniając szczególny komfort kąpieli. W komplecie z wanną występuje tylko panel przedni. Kolekcja Elza objęta jest 10-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 140 cm |
| Kolekcja: | elza |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość dna wanny: | 101.000 |
| Szerokość dna wanny: | 38.000 |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Głębokość: | 41 cm |
| Pojemność wanny: | 105 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | W komplecie |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Zawartość zestawu: |
|
| Waga brutto: | 22.550 kg |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Zestaw wanna prostokątna Polimat Elza 140x70 cm z panelem przednim akryl czarny połysk to model zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i wygodzie, jak również współczesnych trendach. Prezentowana wanna czarna charakteryzuje się dwukolorową kompozycją. Ciemny panel kontrastuje z białym wnętrzem, tworząc harmonijne i eleganckie połączenie. Prostokątna wanna Polimat mierzy 140 cm długości, 70 cm szerokości, 55 cm wysokości oraz 41 cm głębokości. Powyższy wariant wyróżnia się bocznym odpływem oraz asymetrycznym rantem, który sprawdza się w roli półki, a ponadto zapewnia oryginalny efekt wizualny. Kolekcja wanien Elza powstała z wysokiej jakości akrylu sanitarnego, którego gładkość, odporność na środki chemiczne, a także struktura odpychająca cząsteczki wody sprzyja łatwości pielęgnacji. Powierzchnia nie ulega żółknięciu, odbarwieniom, pęknięciom ani odkształceniom powstałym pod wpływem uderzeń czy wysokiej temperatury. Właściwości termoizolacyjne wanny akrylowej podtrzymują ciepło, zaś dźwiękochłonne wyciszają strumień, zapewniając szczególny komfort kąpieli. W komplecie z wanną występuje tylko panel przedni. Kolekcja Elza objęta jest 10-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 140 cm |
| Kolekcja: | elza |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość dna wanny: | 101.000 |
| Szerokość dna wanny: | 38.000 |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Głębokość: | 41 cm |
| Pojemność wanny: | 105 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | W komplecie |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Zawartość zestawu: |
|
| Waga brutto: | 22.550 kg |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw wanna prostokątna polimat elza 140x70 cm z panelem przednim akryl czarny połysk
Nr kat. 100606492
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie


