zestaw wanna prostokątna polimat classic 150x70 cm z panelem przednim akryl czarny połysk
Nr kat. 100606480
opis produktu
Zestaw wanna prostokątna Polimat Classic 150x70 cm z panelem przednim akryl czarny połysk to propozycja, która znakomicie odnajdzie się zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak również klasycznych. Powyższy wariant wyróżnia się dwukolorową kompozycją, która zapewnia eleganckie i harmonijne wykończenie strefy kąpielowej. Czarna obudowa wanny kontrastuje z białym wnętrzem, tworząc harmonijny i ponadczasowy duet kolorystyczny. Prostokątny model o wymiarach sięgających 150 cm długości, 70 cm szerokości, 55 cm wysokości oraz 39 cm głębokości powstał z niezawodnego akrylu sanitarnego. Model z bocznym odpływem, delikatnie wyprofilowanym oparciem oraz strukturą wygłuszającą dźwięk strumienia zapewnia komfort użytkowania. Produkt posiada antypoślizgowe wykończenie, co minimalizuje ryzyko wypadków. Ponadto właściwości termoizolacyjne wanny akrylowej utrzymują ciepłą temperaturę wody na dłużej. Propozycję cechuje nie tylko łatwość montażu, ale także pielęgnacji. Powierzchnia wanny Polimat nie ulega żółknięciu ani odbarwieniom powstałym pod wpływem środków chemicznych. Ponadto wysoka odporność mechaniczna wanny Classic zapobiega odkształceniom, pęknięciom oraz zarysowaniom. W komplecie z wanną występuje tylko panel przedni. Kolekcja objęta jest 10-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 150 cm |
| Kolekcja: | Classic |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość dna wanny: | 110.000 |
| Szerokość dna wanny: | 37.000 |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Pojemność wanny: | 114 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | W komplecie |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Zawartość zestawu: |
|
| Waga brutto: | 24.860 kg |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Zestaw wanna prostokątna Polimat Classic 150x70 cm z panelem przednim akryl czarny połysk to propozycja, która znakomicie odnajdzie się zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak również klasycznych. Powyższy wariant wyróżnia się dwukolorową kompozycją, która zapewnia eleganckie i harmonijne wykończenie strefy kąpielowej. Czarna obudowa wanny kontrastuje z białym wnętrzem, tworząc harmonijny i ponadczasowy duet kolorystyczny. Prostokątny model o wymiarach sięgających 150 cm długości, 70 cm szerokości, 55 cm wysokości oraz 39 cm głębokości powstał z niezawodnego akrylu sanitarnego. Model z bocznym odpływem, delikatnie wyprofilowanym oparciem oraz strukturą wygłuszającą dźwięk strumienia zapewnia komfort użytkowania. Produkt posiada antypoślizgowe wykończenie, co minimalizuje ryzyko wypadków. Ponadto właściwości termoizolacyjne wanny akrylowej utrzymują ciepłą temperaturę wody na dłużej. Propozycję cechuje nie tylko łatwość montażu, ale także pielęgnacji. Powierzchnia wanny Polimat nie ulega żółknięciu ani odbarwieniom powstałym pod wpływem środków chemicznych. Ponadto wysoka odporność mechaniczna wanny Classic zapobiega odkształceniom, pęknięciom oraz zarysowaniom. W komplecie z wanną występuje tylko panel przedni. Kolekcja objęta jest 10-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 150 cm |
| Kolekcja: | Classic |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość dna wanny: | 110.000 |
| Szerokość dna wanny: | 37.000 |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Pojemność wanny: | 114 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | W komplecie |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Zawartość zestawu: |
|
| Waga brutto: | 24.860 kg |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw wanna prostokątna polimat classic 150x70 cm z panelem przednim akryl czarny połysk
Nr kat. 100606480
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie


