zestaw wanna prostokątna polimat classic 140x70 cm z panelem przednim akryl biały połysk
Nr kat. 100606477
opis produktu
Zestaw wanna prostokątna Polimat Classic 140x70 cm z panelem przednim akryl biały połysk to model, który docenią miłośnicy designu, jak również zwolennicy wygody użytkowania oraz funkcjonalności. Prezentowana wanna prostokątna z bocznym odpływem posiada maksymalną pojemność wynoszącą 104 litry. Wanna biała mierzy 140 cm długości, 70 cm szerokości, 55 cm wysokości oraz 39 cm głębokości. Wykonana z akrylu sanitarnego, posiada gładką i połyskującą powierzchnię pokrytą specjalną powłoką, która hamuje poślizg. Bezpieczny w użytkowaniu model, który minimalizuje ryzyko wypadków, wyróżnia się także łatwością utrzymania czystości. Lekkie, a jednocześnie niebywale wytrzymałe wanny Polimat, pozostają odporne na odbarwienia, żółknięcie, pęknięcia oraz zarysowania. Nie ulegają także uszkodzeniom pod wpływem stosowanych środków chemicznych. Ich dźwiękochłonna struktura wycisza strumień, a właściwości termoizolacyjne podtrzymują ciepłą temperaturę wody. Produkt objęty 10-letnią gwarancją dostępny jest w sklepie Komfort w różnych wariantach kolorystycznych oraz rozmiarach. W komplecie z powyższą wanną Classic występuje tylko panel przedni.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 140 cm |
| Kolekcja: | Classic |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość dna wanny: | 100.000 |
| Szerokość dna wanny: | 37.000 |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Pojemność wanny: | 104 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | W komplecie |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Zawartość zestawu: |
|
| Waga brutto: | 23.485 kg |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Zestaw wanna prostokątna Polimat Classic 140x70 cm z panelem przednim akryl biały połysk to model, który docenią miłośnicy designu, jak również zwolennicy wygody użytkowania oraz funkcjonalności. Prezentowana wanna prostokątna z bocznym odpływem posiada maksymalną pojemność wynoszącą 104 litry. Wanna biała mierzy 140 cm długości, 70 cm szerokości, 55 cm wysokości oraz 39 cm głębokości. Wykonana z akrylu sanitarnego, posiada gładką i połyskującą powierzchnię pokrytą specjalną powłoką, która hamuje poślizg. Bezpieczny w użytkowaniu model, który minimalizuje ryzyko wypadków, wyróżnia się także łatwością utrzymania czystości. Lekkie, a jednocześnie niebywale wytrzymałe wanny Polimat, pozostają odporne na odbarwienia, żółknięcie, pęknięcia oraz zarysowania. Nie ulegają także uszkodzeniom pod wpływem stosowanych środków chemicznych. Ich dźwiękochłonna struktura wycisza strumień, a właściwości termoizolacyjne podtrzymują ciepłą temperaturę wody. Produkt objęty 10-letnią gwarancją dostępny jest w sklepie Komfort w różnych wariantach kolorystycznych oraz rozmiarach. W komplecie z powyższą wanną Classic występuje tylko panel przedni.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 140 cm |
| Kolekcja: | Classic |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość dna wanny: | 100.000 |
| Szerokość dna wanny: | 37.000 |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Pojemność wanny: | 104 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | W komplecie |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Zawartość zestawu: |
|
| Waga brutto: | 23.485 kg |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw wanna prostokątna polimat classic 140x70 cm z panelem przednim akryl biały połysk
Nr kat. 100606477
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie


