zestaw wanna prostokątna z drzwiami prawa polimat avo 170x75 cm z obudową akryl biały połysk
Nr kat. 100602797
![[X]ZEST WAN PRO AVO 170X75 OBU BIA](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_ARR%26docId%3D005056B601011FD0AEB4F15F6EE6EE92%26compId%3D100602797_2_arr.jpg&width=764&format=webp)
![[X]ZEST WAN PRO AVO 170X75 OBU BIA](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_ARR%26docId%3D005056B601011FD0AEB4F15F6EE7AE92%26compId%3D100602797_arr.jpg&width=764&format=webp)
Szczegóły Produktu
| Marka: | Polimat |
|---|---|
| Kolekcja: | avo |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Strona wanny: | Narożna prawa |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 170 cm |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 47 cm |
| Długość dna wanny: | 111.000 |
| Szerokość dna wanny: | 46.000 |
| Pojemność wanny: | 160 L |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: |
|
| Obudowa wanny: | W komplecie |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Produkt dla niepełnosprawnych: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga brutto: | 58.300 kg |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
![[X]ZEST WAN PRO AVO 170X75 OBU BIA](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_ARR%26docId%3D005056B601011FD0AEB4F15F6EE6EE92%26compId%3D100602797_2_arr.jpg&width=764&format=webp)
![[X]ZEST WAN PRO AVO 170X75 OBU BIA](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_ARR%26docId%3D005056B601011FD0AEB4F15F6EE7AE92%26compId%3D100602797_arr.jpg&width=764&format=webp)
Szczegóły Produktu
| Marka: | Polimat |
|---|---|
| Kolekcja: | avo |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Strona wanny: | Narożna prawa |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 170 cm |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 47 cm |
| Długość dna wanny: | 111.000 |
| Szerokość dna wanny: | 46.000 |
| Pojemność wanny: | 160 L |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: |
|
| Obudowa wanny: | W komplecie |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Produkt dla niepełnosprawnych: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga brutto: | 58.300 kg |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw wanna prostokątna z drzwiami prawa polimat avo 170x75 cm z obudową akryl biały połysk
Nr kat. 100602797
1 szt1,00szt
1 szt1,00szt




1 szt1,00szt
1 szt1,00szt




Szczegóły Produktu
| Marka: | Polimat |
|---|---|
| Kolekcja: | avo |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Strona wanny: | Narożna prawa |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 170 cm |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 47 cm |
| Długość dna wanny: | 111.000 |
| Szerokość dna wanny: | 46.000 |
| Pojemność wanny: | 160 L |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: |
|
| Obudowa wanny: | W komplecie |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Produkt dla niepełnosprawnych: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga brutto: | 58.300 kg |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


