zestaw wanna narożna polimat standard 130x130 cm symetryczna z obudową akryl
Nr kat. 100602788
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 130 cm |
| Kolekcja: | standard |
| Kształt wanny: | Symetryczny |
| Długość dna wanny: | 100.000 |
| Szerokość dna wanny: | 50.000 |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 130 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Głębokość: | 43 cm |
| Pojemność wanny: | 160 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | W komplecie |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Zawartość zestawu: |
|
| Waga brutto: | 30.910 kg |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 130 cm |
| Kolekcja: | standard |
| Kształt wanny: | Symetryczny |
| Długość dna wanny: | 100.000 |
| Szerokość dna wanny: | 50.000 |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 130 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Głębokość: | 43 cm |
| Pojemność wanny: | 160 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | W komplecie |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Zawartość zestawu: |
|
| Waga brutto: | 30.910 kg |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw wanna narożna polimat standard 130x130 cm symetryczna z obudową akryl
Nr kat. 100602788
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie


