zestaw szynoprzewód marvi tr jazz sn 911408 4xgu10 nikiel/satynowy
Nr kat. 100457512
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szynoprzewody i oprawy szynowe |
|---|---|
| Średnica: | 5.50 cm |
| Szerokość: | 10 cm |
| Długość: | 150 cm |
| Wysokość: | 13 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 13 cm |
| Kolor: | Nikiel |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 4 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | MARVITRJAZZSN |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szynoprzewody i oprawy szynowe |
|---|---|
| Średnica: | 5.50 cm |
| Szerokość: | 10 cm |
| Długość: | 150 cm |
| Wysokość: | 13 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 13 cm |
| Kolor: | Nikiel |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 4 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | MARVITRJAZZSN |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw szynoprzewód marvi tr jazz sn 911408 4xgu10 nikiel/satynowy
Nr kat. 100457512
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




