zestaw szafka z umywalką 80 cersanit melar como s801-274
Nr kat. 100218379
opis produktu
Znakomitym rozwiązaniem do Twojej łazienki może być ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 80 CERSANIT MELAR COMO S801-274. Model szafki przeznaczony jest montażu wiszącego lub stojącego. Posiada dwie pojemne szuflady, które ułatwią wygodną segregację oraz przechowywanie kosmetyków i akcesoriów łazienkowych. Szuflady zostały wyposażone w chromowane uchwyty i cichy domyk gwarantujący ich delikatne zamykanie. ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 80 CERSANIT MELAR COMO S801-274 ma wysokość 66,4 cm, szerokość 79 cm i głębokość 44 cm. Białe fronty szafki wykonane są z płyty MDF. Jej biały korpus to lakierowana płyta wiórowa.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Dostawca: | Cersanit |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Melar |
| Szerokość: | 79 cm |
| Wysokość: | 66.4 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Symbol producenta: | S801-274 |
| Waga brutto: | 70.700 kg |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Znakomitym rozwiązaniem do Twojej łazienki może być ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 80 CERSANIT MELAR COMO S801-274. Model szafki przeznaczony jest montażu wiszącego lub stojącego. Posiada dwie pojemne szuflady, które ułatwią wygodną segregację oraz przechowywanie kosmetyków i akcesoriów łazienkowych. Szuflady zostały wyposażone w chromowane uchwyty i cichy domyk gwarantujący ich delikatne zamykanie. ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 80 CERSANIT MELAR COMO S801-274 ma wysokość 66,4 cm, szerokość 79 cm i głębokość 44 cm. Białe fronty szafki wykonane są z płyty MDF. Jej biały korpus to lakierowana płyta wiórowa.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Dostawca: | Cersanit |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Melar |
| Szerokość: | 79 cm |
| Wysokość: | 66.4 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Symbol producenta: | S801-274 |
| Waga brutto: | 70.700 kg |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw szafka z umywalką 80 cersanit melar como s801-274
Nr kat. 100218379
Przeglądaj inne z kolekcji
Mogą Ci się spodobać




