zestaw szafka z umywalką 40 cersanit bianco s509-038
Nr kat. 100208410
opis produktu
Meble łazienkowe firmy Cersanit doskonale komponują się z dowolną stylistyką wnętrza, czyniąc je jeszcze bardziej przytulnym. SZAFKA Z UMYWALKĄ BIANCO 40 CERSANIT S509-038 polecana jest przede wszystkim do mniejszych pomieszczeń łazienkowych. Charakteryzuje się niewielką szerokością, dzięki czemu z łatwością dopasuje się w każde wybrane przez Ciebie miejsce. Zestaw wyposażono w jednodrzwiową szafkę BIANCO oraz umywalkę z serii CERSANIA NEW. Szafkę wyprodukowano z wytrzymałej płyty wiórowej, którą pokryto białym lakierem o wysokim połysku. Natomiast ceramiczna umywalka posiada centralnie umieszczony otwór na armaturę oraz wygodną powierzchnię odkładczą.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Dostawca: | Cersanit |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Bianco |
| Szerokość: | 36.6 cm |
| Wysokość: | 79.4 cm |
| Głębokość: | 27 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Lakierowane fronty |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Symbol producenta: | S509-038-DSM |
| Waga brutto: | 16.360 kg |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Meble łazienkowe firmy Cersanit doskonale komponują się z dowolną stylistyką wnętrza, czyniąc je jeszcze bardziej przytulnym. SZAFKA Z UMYWALKĄ BIANCO 40 CERSANIT S509-038 polecana jest przede wszystkim do mniejszych pomieszczeń łazienkowych. Charakteryzuje się niewielką szerokością, dzięki czemu z łatwością dopasuje się w każde wybrane przez Ciebie miejsce. Zestaw wyposażono w jednodrzwiową szafkę BIANCO oraz umywalkę z serii CERSANIA NEW. Szafkę wyprodukowano z wytrzymałej płyty wiórowej, którą pokryto białym lakierem o wysokim połysku. Natomiast ceramiczna umywalka posiada centralnie umieszczony otwór na armaturę oraz wygodną powierzchnię odkładczą.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Dostawca: | Cersanit |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Bianco |
| Szerokość: | 36.6 cm |
| Wysokość: | 79.4 cm |
| Głębokość: | 27 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Lakierowane fronty |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Symbol producenta: | S509-038-DSM |
| Waga brutto: | 16.360 kg |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw szafka z umywalką 40 cersanit bianco s509-038
Nr kat. 100208410
Przeglądaj inne z kolekcji



