zestaw prysznicowy podtynkowy termostatyczny excellent keria czarny mat arex.set.2048bl
Nr kat. 100344441


opis produktu
Zestaw prysznicowy Keria od marki Excellent to nowoczesne rozwiązanie do prysznica, idealne do każdej łazienki. Bateria termostatyczna pomaga dostosować temperaturę wody do Twoich preferencji, a głowica prysznicowa zapewnia uzyskanie idealnego strumienia. Deszczownica, wykonana z mosiądzu i czarnego wykończenia, ma aż 25 cm średnicy i sprawia, że prysznic wygląda luksusowo. Jednofunkcyjny zestaw zestaw prysznicowy Keria zawiera dodatkowo czarną słuchawkę prostokątną, czarny wąż o długości 120 cm i element montażowy podtynkowych baterii łazienkowych. To wytrzymały, niedrogi i prosty sposób na odnowienie Twojej łazienki.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Excellent |
|---|---|
| Kolekcja: | keria |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | AREX.SET.2048BL |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga brutto: | 6.600 kg |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Zestaw prysznicowy Keria od marki Excellent to nowoczesne rozwiązanie do prysznica, idealne do każdej łazienki. Bateria termostatyczna pomaga dostosować temperaturę wody do Twoich preferencji, a głowica prysznicowa zapewnia uzyskanie idealnego strumienia. Deszczownica, wykonana z mosiądzu i czarnego wykończenia, ma aż 25 cm średnicy i sprawia, że prysznic wygląda luksusowo. Jednofunkcyjny zestaw zestaw prysznicowy Keria zawiera dodatkowo czarną słuchawkę prostokątną, czarny wąż o długości 120 cm i element montażowy podtynkowych baterii łazienkowych. To wytrzymały, niedrogi i prosty sposób na odnowienie Twojej łazienki.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Excellent |
|---|---|
| Kolekcja: | keria |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | AREX.SET.2048BL |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga brutto: | 6.600 kg |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw prysznicowy podtynkowy termostatyczny excellent keria czarny mat arex.set.2048bl
Nr kat. 100344441
Cena katalogowa: 2 000 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 2 000 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Zestaw prysznicowy Keria od marki Excellent to nowoczesne rozwiązanie do prysznica, idealne do każdej łazienki. Bateria termostatyczna pomaga dostosować temperaturę wody do Twoich preferencji, a głowica prysznicowa zapewnia uzyskanie idealnego strumienia. Deszczownica, wykonana z mosiądzu i czarnego wykończenia, ma aż 25 cm średnicy i sprawia, że prysznic wygląda luksusowo. Jednofunkcyjny zestaw zestaw prysznicowy Keria zawiera dodatkowo czarną słuchawkę prostokątną, czarny wąż o długości 120 cm i element montażowy podtynkowych baterii łazienkowych. To wytrzymały, niedrogi i prosty sposób na odnowienie Twojej łazienki.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Excellent |
|---|---|
| Kolekcja: | keria |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | AREX.SET.2048BL |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga brutto: | 6.600 kg |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


