zestaw prysznicowy podtynkowy omnires y grafit szczotkowany sysy35gr
Nr kat. 100329628
opis produktu

Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Marka: | Omnires |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Kolekcja: | y |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Dostawca: | Omnires |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Grafitowy |
| Bestseller: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | SYSY35GR |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 5.300 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Marka: | Omnires |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Kolekcja: | y |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Dostawca: | Omnires |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Grafitowy |
| Bestseller: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | SYSY35GR |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 5.300 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw prysznicowy podtynkowy omnires y grafit szczotkowany sysy35gr
Nr kat. 100329628
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie





