zestaw prysznicowy podtynkowy omnires fresh chrom połysk sysfr10cr
Nr kat. 100178540




opis produktu
SYSTEM PRYSZNICOWY PODTYNKOWY OMNIRES FRESH wykończony jest powłoką chromowaną. SYSTEM PRYSZNICOWY PODTYNKOWY OMNIRES FRESH obejmuje: baterię wannową podtynkową jednouchwytową z przełącznikiem, kwadratową deszczownicę, ramię prysznicowe, rączkę prysznicową 3-funkcyjną (strumienie wody: deszcz, łagodny bicz, mieszany), bezskrętny wąż prysznicowy o długości 150 cm oraz mosiężne przyłącze kątowe z uchwytem punktowym na rączkę prysznicową. System Air miesza wypływającą wodę z powietrzem. Dzięki temu prysznic jest delikatny i relaksujący. System Easy Clean zapobiega gromadzeniu się osadów oraz ułatwia czyszczenie.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Omnires |
|---|---|
| Kolekcja: | fresh |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | SYSFR10CR |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 4.850 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi




opis produktu
SYSTEM PRYSZNICOWY PODTYNKOWY OMNIRES FRESH wykończony jest powłoką chromowaną. SYSTEM PRYSZNICOWY PODTYNKOWY OMNIRES FRESH obejmuje: baterię wannową podtynkową jednouchwytową z przełącznikiem, kwadratową deszczownicę, ramię prysznicowe, rączkę prysznicową 3-funkcyjną (strumienie wody: deszcz, łagodny bicz, mieszany), bezskrętny wąż prysznicowy o długości 150 cm oraz mosiężne przyłącze kątowe z uchwytem punktowym na rączkę prysznicową. System Air miesza wypływającą wodę z powietrzem. Dzięki temu prysznic jest delikatny i relaksujący. System Easy Clean zapobiega gromadzeniu się osadów oraz ułatwia czyszczenie.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Omnires |
|---|---|
| Kolekcja: | fresh |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | SYSFR10CR |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 4.850 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw prysznicowy podtynkowy omnires fresh chrom połysk sysfr10cr
Nr kat. 100178540
Cena katalogowa: 1 420 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 1 420 zł/szt
1 szt.
opis produktu
SYSTEM PRYSZNICOWY PODTYNKOWY OMNIRES FRESH wykończony jest powłoką chromowaną. SYSTEM PRYSZNICOWY PODTYNKOWY OMNIRES FRESH obejmuje: baterię wannową podtynkową jednouchwytową z przełącznikiem, kwadratową deszczownicę, ramię prysznicowe, rączkę prysznicową 3-funkcyjną (strumienie wody: deszcz, łagodny bicz, mieszany), bezskrętny wąż prysznicowy o długości 150 cm oraz mosiężne przyłącze kątowe z uchwytem punktowym na rączkę prysznicową. System Air miesza wypływającą wodę z powietrzem. Dzięki temu prysznic jest delikatny i relaksujący. System Easy Clean zapobiega gromadzeniu się osadów oraz ułatwia czyszczenie.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Omnires |
|---|---|
| Kolekcja: | fresh |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | SYSFR10CR |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 4.850 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


