zestaw prysznicowy podtynkowy excellent pi złoty szczotkowany arex.set.1245gb
Nr kat. 100458530
opis produktu
ZESTAW PRYSZNICOWY PODTYNKOWY EXCELLENT PI ZŁOTY SZCZOTKOWANY AREX.SET.1245GB to produkt doskonale pasujący do nowocześnie urządzonej łazienki, w której luksusowe wykończenia mają odegrać ważną rolę. Zestaw o złotym kolorze szczególnie pasuje do wnętrz o białym lub czarnym kolorze. Przeznaczony jest do montażu podtynkowego. Posiada deszczownię o średnicy 20 centymetrów, słuchawkę jednofunkcyjną oraz dźwignię mieszacza wody. Ceramiczne głowice zapewniają precyzyjną kontrolę przepływu i temperatury wody oraz równomierny strumień. Posiada również świetną funkcję ekologiczną w postaci aeratora napowietrzającego, który pozwala zaoszczędzić do 50% wody. Producent Excellent przeznaczył na ten zestaw prysznicowy aż 10 lat gwarancji. Zestaw prysznicowy z kolekcji PI łączy w sobie nowoczesną technologię, funkcjonalność i elegancki design.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Marka: | Excellent |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Kolekcja: | pi |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 cm |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Złoty |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | AREX.SET.1245GB |
| Waga brutto: | 4.500 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ZESTAW PRYSZNICOWY PODTYNKOWY EXCELLENT PI ZŁOTY SZCZOTKOWANY AREX.SET.1245GB to produkt doskonale pasujący do nowocześnie urządzonej łazienki, w której luksusowe wykończenia mają odegrać ważną rolę. Zestaw o złotym kolorze szczególnie pasuje do wnętrz o białym lub czarnym kolorze. Przeznaczony jest do montażu podtynkowego. Posiada deszczownię o średnicy 20 centymetrów, słuchawkę jednofunkcyjną oraz dźwignię mieszacza wody. Ceramiczne głowice zapewniają precyzyjną kontrolę przepływu i temperatury wody oraz równomierny strumień. Posiada również świetną funkcję ekologiczną w postaci aeratora napowietrzającego, który pozwala zaoszczędzić do 50% wody. Producent Excellent przeznaczył na ten zestaw prysznicowy aż 10 lat gwarancji. Zestaw prysznicowy z kolekcji PI łączy w sobie nowoczesną technologię, funkcjonalność i elegancki design.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Marka: | Excellent |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Kolekcja: | pi |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 cm |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Złoty |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | AREX.SET.1245GB |
| Waga brutto: | 4.500 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw prysznicowy podtynkowy excellent pi złoty szczotkowany arex.set.1245gb
Nr kat. 100458530
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




