zestaw prysznicowy podtynkowy excellent pi miedź szczotkowana arex.set.1245cb
Nr kat. 100472062



opis produktu
Elegancką i nowoczesną propozycją do stylowej łazienki jest Zestaw Prysznicowy Podtynkowy Excellent Pi Miedź Szczotkowana Arex.Set.1245cb. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów oferuje trwałość oraz niezawodność, utrzymany w kolorze szczotkowanej miedzi zachwyca atrakcyjnym wykończeniem. Zestaw wyposażony jest w okrągłą baterię jednouchwytową z mechanicznym przełącznikiem funkcji, okrągłą deszczownicę o średnicy 20 cm zapewniającą szeroki strumień wody, praktyczne ramię natrysku, 1-funkcyjną słuchawkę prysznicową oraz wytrzymały wąż prysznicowy.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Excellent |
|---|---|
| Kolekcja: | pi |
| Kolor: | Miedź |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | AREX.SET.1245CB |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga brutto: | 4.330 kg |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Elegancką i nowoczesną propozycją do stylowej łazienki jest Zestaw Prysznicowy Podtynkowy Excellent Pi Miedź Szczotkowana Arex.Set.1245cb. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów oferuje trwałość oraz niezawodność, utrzymany w kolorze szczotkowanej miedzi zachwyca atrakcyjnym wykończeniem. Zestaw wyposażony jest w okrągłą baterię jednouchwytową z mechanicznym przełącznikiem funkcji, okrągłą deszczownicę o średnicy 20 cm zapewniającą szeroki strumień wody, praktyczne ramię natrysku, 1-funkcyjną słuchawkę prysznicową oraz wytrzymały wąż prysznicowy.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Excellent |
|---|---|
| Kolekcja: | pi |
| Kolor: | Miedź |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | AREX.SET.1245CB |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga brutto: | 4.330 kg |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw prysznicowy podtynkowy excellent pi miedź szczotkowana arex.set.1245cb
Nr kat. 100472062
Cena katalogowa: 2 175 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 2 175 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Elegancką i nowoczesną propozycją do stylowej łazienki jest Zestaw Prysznicowy Podtynkowy Excellent Pi Miedź Szczotkowana Arex.Set.1245cb. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów oferuje trwałość oraz niezawodność, utrzymany w kolorze szczotkowanej miedzi zachwyca atrakcyjnym wykończeniem. Zestaw wyposażony jest w okrągłą baterię jednouchwytową z mechanicznym przełącznikiem funkcji, okrągłą deszczownicę o średnicy 20 cm zapewniającą szeroki strumień wody, praktyczne ramię natrysku, 1-funkcyjną słuchawkę prysznicową oraz wytrzymały wąż prysznicowy.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Excellent |
|---|---|
| Kolekcja: | pi |
| Kolor: | Miedź |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | AREX.SET.1245CB |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga brutto: | 4.330 kg |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


