zestaw prysznicowy podtynkowy excellent pi czarny mat arex.set.1245bl
Nr kat. 100344428



opis produktu
Zestaw Prysznicowy Podtynkowy Excellent Pi zapewni swobodny dostęp do komfortowego prysznica. Nowoczesna stylistyka w kolorze czarnym matowym wykonana została z trwałego materiału. Zestaw zawiera baterię podtynkow, ramię prysznicowe oraz okrągłą deszczownicę o średnicy 20 cm. Do jego wyposażenia należy także 1-funkcyjna słuchawka prysznicowa o cylindrycznym kształcie wraz z wężem prysznicowym. To kompletne rozwiązanie przyczyni się do udanej i relaksującej kąpieli. Doskonały wybór dla każdego miłośnika najlepszej jakości produktów. Kup teraz Zestaw Prysznicowy Podtynkowy Excellent Pi i ciesz się wspaniałymi chwilami relaksu.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Excellent |
|---|---|
| Kolekcja: | pi |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | AREX.SET.1245BL |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga brutto: | 4.333 kg |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Zestaw Prysznicowy Podtynkowy Excellent Pi zapewni swobodny dostęp do komfortowego prysznica. Nowoczesna stylistyka w kolorze czarnym matowym wykonana została z trwałego materiału. Zestaw zawiera baterię podtynkow, ramię prysznicowe oraz okrągłą deszczownicę o średnicy 20 cm. Do jego wyposażenia należy także 1-funkcyjna słuchawka prysznicowa o cylindrycznym kształcie wraz z wężem prysznicowym. To kompletne rozwiązanie przyczyni się do udanej i relaksującej kąpieli. Doskonały wybór dla każdego miłośnika najlepszej jakości produktów. Kup teraz Zestaw Prysznicowy Podtynkowy Excellent Pi i ciesz się wspaniałymi chwilami relaksu.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Excellent |
|---|---|
| Kolekcja: | pi |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | AREX.SET.1245BL |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga brutto: | 4.333 kg |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw prysznicowy podtynkowy excellent pi czarny mat arex.set.1245bl
Nr kat. 100344428
Cena katalogowa: 1 810 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 1 810 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Zestaw Prysznicowy Podtynkowy Excellent Pi zapewni swobodny dostęp do komfortowego prysznica. Nowoczesna stylistyka w kolorze czarnym matowym wykonana została z trwałego materiału. Zestaw zawiera baterię podtynkow, ramię prysznicowe oraz okrągłą deszczownicę o średnicy 20 cm. Do jego wyposażenia należy także 1-funkcyjna słuchawka prysznicowa o cylindrycznym kształcie wraz z wężem prysznicowym. To kompletne rozwiązanie przyczyni się do udanej i relaksującej kąpieli. Doskonały wybór dla każdego miłośnika najlepszej jakości produktów. Kup teraz Zestaw Prysznicowy Podtynkowy Excellent Pi i ciesz się wspaniałymi chwilami relaksu.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Excellent |
|---|---|
| Kolekcja: | pi |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | AREX.SET.1245BL |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga brutto: | 4.333 kg |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


