zestaw prysznicowy podtynkowy deante blur titanium nql_d9yk
Nr kat. 100531681

opis produktu
Elegancki zestaw podtynkowy składający się głowicy, słuchawki prysznicowej wraz przyłączem kątowym i wężem oraz baterii. Głowica natryskowa w kwadratowym kształcie zapewnia równomierny, komfortowy strumień wody. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, jest trwała i odporna na korozję. Zestaw wyposażony jest również w baterię podtynkową z ergonomiczną dźwignią, która umożliwia precyzyjną regulację temperatury i natężenia strumienia wody. Całość wykończona w oryginalnym kolorze Titanium, idealnie komponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi aranżacjami łazienkowymi. Dzięki podtynkowej konstrukcji, elementy instalacji są dyskretnie ukryte, co nadaje łazience minimalistyczny i schludny wygląd.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Blur |
| Kolor: | Titanium |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | NQL_D9YK |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 48 X 34 X 20 CM |
| Waga brutto: | 5.170 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Elegancki zestaw podtynkowy składający się głowicy, słuchawki prysznicowej wraz przyłączem kątowym i wężem oraz baterii. Głowica natryskowa w kwadratowym kształcie zapewnia równomierny, komfortowy strumień wody. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, jest trwała i odporna na korozję. Zestaw wyposażony jest również w baterię podtynkową z ergonomiczną dźwignią, która umożliwia precyzyjną regulację temperatury i natężenia strumienia wody. Całość wykończona w oryginalnym kolorze Titanium, idealnie komponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi aranżacjami łazienkowymi. Dzięki podtynkowej konstrukcji, elementy instalacji są dyskretnie ukryte, co nadaje łazience minimalistyczny i schludny wygląd.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Blur |
| Kolor: | Titanium |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | NQL_D9YK |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 48 X 34 X 20 CM |
| Waga brutto: | 5.170 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw prysznicowy podtynkowy deante blur titanium nql_d9yk
Nr kat. 100531681
Cena katalogowa: 1 999 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 1 999 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Elegancki zestaw podtynkowy składający się głowicy, słuchawki prysznicowej wraz przyłączem kątowym i wężem oraz baterii. Głowica natryskowa w kwadratowym kształcie zapewnia równomierny, komfortowy strumień wody. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, jest trwała i odporna na korozję. Zestaw wyposażony jest również w baterię podtynkową z ergonomiczną dźwignią, która umożliwia precyzyjną regulację temperatury i natężenia strumienia wody. Całość wykończona w oryginalnym kolorze Titanium, idealnie komponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi aranżacjami łazienkowymi. Dzięki podtynkowej konstrukcji, elementy instalacji są dyskretnie ukryte, co nadaje łazience minimalistyczny i schludny wygląd.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Blur |
| Kolor: | Titanium |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | NQL_D9YK |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 48 X 34 X 20 CM |
| Waga brutto: | 5.170 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


