zestaw prysznicowy podtynkowy deante arnika nero bxyznqam
Nr kat. 100414144








opis produktu
Zestaw prysznicowy składa się z BOXa mieszaczowego, deszczowni i słuchawki wraz z uchwytem i wężem. Montaż podtynkowy wyróżnia się nowoczesnym designem i wyjątkową estetyką. Zarówno słuchawka, jak i deszczownia wyposażone zostały w system anti-calc, dzięki czemu są łatwe do utrzymania w czystości. Czarne matowe wykończenie sprawi, że twoja łazienka nabierze elegancji. Kupując zestaw masz pewność, że wszystko idealnie do siebie pasuje.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Kolekcja: | Arnika |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 48 X 34 X 20 CM |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolor: | Czarny |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BXYZNQAM |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 7.350 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi








opis produktu
Zestaw prysznicowy składa się z BOXa mieszaczowego, deszczowni i słuchawki wraz z uchwytem i wężem. Montaż podtynkowy wyróżnia się nowoczesnym designem i wyjątkową estetyką. Zarówno słuchawka, jak i deszczownia wyposażone zostały w system anti-calc, dzięki czemu są łatwe do utrzymania w czystości. Czarne matowe wykończenie sprawi, że twoja łazienka nabierze elegancji. Kupując zestaw masz pewność, że wszystko idealnie do siebie pasuje.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Kolekcja: | Arnika |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 48 X 34 X 20 CM |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolor: | Czarny |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BXYZNQAM |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 7.350 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw prysznicowy podtynkowy deante arnika nero bxyznqam
Nr kat. 100414144
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 999 zł/szt-20%
1 szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 999 zł/szt-20%
1 szt.
opis produktu
Zestaw prysznicowy składa się z BOXa mieszaczowego, deszczowni i słuchawki wraz z uchwytem i wężem. Montaż podtynkowy wyróżnia się nowoczesnym designem i wyjątkową estetyką. Zarówno słuchawka, jak i deszczownia wyposażone zostały w system anti-calc, dzięki czemu są łatwe do utrzymania w czystości. Czarne matowe wykończenie sprawi, że twoja łazienka nabierze elegancji. Kupując zestaw masz pewność, że wszystko idealnie do siebie pasuje.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Kolekcja: | Arnika |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 48 X 34 X 20 CM |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolor: | Czarny |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BXYZNQAM |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 7.350 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


