zestaw prysznicowy podtynkowy valvex lima miedź szczotkowany 2420288
Nr kat. 100400816
opis produktu
Nowoczesny i praktyczny Zestaw Prysznicowy Podtynkowy Valvex Lima to znakomite rozwiązanie do Twojej łazienki. Wykończony w pięknym, miedzianym odcieniu zwraca uwagę elegancją i stylowym wykończeniem. Jego centralnym punktem jest kwadratowa deszczownica o wymiarach 25 x 25 cm. Jednouchwytowa bateria prysznicowa ułatwia regulację temperatury oraz strumienia wody. W zestawie znajduje się również 3-funkcyjna słuchawka prysznicowa oraz wąż prysznicowy z końcówką antyskrętną, gwarantując wygodę i komfort użytkowania. Zestaw Prysznicowy Podtynkowy Valvex Lima to nie tylko produkt o doskonałej funkcjonalności, ale również designerski dodatek, który podkreśli elegancję Twojej łazienki.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Valvex |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Lima |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 77 X 50 X 35,5 CM |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Kolor: | Miedź |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | 2420288 |
| Waga brutto: | 4.212 kg |
| Produkt polski: | Tak |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nowoczesny i praktyczny Zestaw Prysznicowy Podtynkowy Valvex Lima to znakomite rozwiązanie do Twojej łazienki. Wykończony w pięknym, miedzianym odcieniu zwraca uwagę elegancją i stylowym wykończeniem. Jego centralnym punktem jest kwadratowa deszczownica o wymiarach 25 x 25 cm. Jednouchwytowa bateria prysznicowa ułatwia regulację temperatury oraz strumienia wody. W zestawie znajduje się również 3-funkcyjna słuchawka prysznicowa oraz wąż prysznicowy z końcówką antyskrętną, gwarantując wygodę i komfort użytkowania. Zestaw Prysznicowy Podtynkowy Valvex Lima to nie tylko produkt o doskonałej funkcjonalności, ale również designerski dodatek, który podkreśli elegancję Twojej łazienki.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Valvex |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Lima |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 77 X 50 X 35,5 CM |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Kolor: | Miedź |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | 2420288 |
| Waga brutto: | 4.212 kg |
| Produkt polski: | Tak |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw prysznicowy podtynkowy valvex lima miedź szczotkowany 2420288
Nr kat. 100400816
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





