korek klik-klak i przelew do wanny deante stal szczotkowana kyy_f10b
Nr kat. 100440777


opis produktu
Luksusowy zestaw do wanien w wykończeniu ze szczotkowanej stali podkreśli elegancję każdej łazienki. Jego mosiężny korek z systemem click-clack umożliwia łatwe zatrzymywanie i odprowadzanie wody. Produkt idealnie pasuje do armatury i dodatków w tym samym kolorze. Zestaw pasuje do każdej wanny wolnostojącej z oferty Deante.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolor: | Stalowy |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Korek |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | KYY_F10B |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Rodzaj korka: | Z przelewem |
| System zamykania korka: | Klik-klak |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 9 X 9 X 11,5 CM |
| Waga brutto: | 0.417 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Luksusowy zestaw do wanien w wykończeniu ze szczotkowanej stali podkreśli elegancję każdej łazienki. Jego mosiężny korek z systemem click-clack umożliwia łatwe zatrzymywanie i odprowadzanie wody. Produkt idealnie pasuje do armatury i dodatków w tym samym kolorze. Zestaw pasuje do każdej wanny wolnostojącej z oferty Deante.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolor: | Stalowy |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Korek |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | KYY_F10B |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Rodzaj korka: | Z przelewem |
| System zamykania korka: | Klik-klak |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 9 X 9 X 11,5 CM |
| Waga brutto: | 0.417 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
korek klik-klak i przelew do wanny deante stal szczotkowana kyy_f10b
Nr kat. 100440777
Cena katalogowa: 299 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 299 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Luksusowy zestaw do wanien w wykończeniu ze szczotkowanej stali podkreśli elegancję każdej łazienki. Jego mosiężny korek z systemem click-clack umożliwia łatwe zatrzymywanie i odprowadzanie wody. Produkt idealnie pasuje do armatury i dodatków w tym samym kolorze. Zestaw pasuje do każdej wanny wolnostojącej z oferty Deante.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolor: | Stalowy |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Korek |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | KYY_F10B |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Rodzaj korka: | Z przelewem |
| System zamykania korka: | Klik-klak |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 9 X 9 X 11,5 CM |
| Waga brutto: | 0.417 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Wybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


