zermatt 1 ivory/grey
Nr kat. 100202171
opis produktu
Potrzebujesz produktu, który zagwarantuje Ci komfort i wygodę w salonie czy w sypialni? W takim razie nowoczesny dywan ZERMATT 1 IVORY/GREY jest propozycją właśnie dla Ciebie. Jego wymiary to 1,60 m x 2,20 m, a waga całkowita to 2400 g/m2. Wysokość runa to 18 mm. Prezentuje kształt prostokąta. Łączy w sobie dwa kolory – szary i kremowy oraz skandynawski wzór 3D. Dywan ZERMATT 1 IVORY/GREY został wykonany w 100% z Poliestru. Materiał ten sprawia, że jest odporny na zabrudzenia. Posiada właściwości antyelektrostatyczne – nie elektryzuje się i nie przyciąga do siebie kurzu. Producent udziela 2 lata gwarancji na dywan ZERMATT 1 IVORY/GREY. Produkt został utkany maszynowo.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 18 mm |
| Waga całkowita: | 2400 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.60 x 2.20 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Potrzebujesz produktu, który zagwarantuje Ci komfort i wygodę w salonie czy w sypialni? W takim razie nowoczesny dywan ZERMATT 1 IVORY/GREY jest propozycją właśnie dla Ciebie. Jego wymiary to 1,60 m x 2,20 m, a waga całkowita to 2400 g/m2. Wysokość runa to 18 mm. Prezentuje kształt prostokąta. Łączy w sobie dwa kolory – szary i kremowy oraz skandynawski wzór 3D. Dywan ZERMATT 1 IVORY/GREY został wykonany w 100% z Poliestru. Materiał ten sprawia, że jest odporny na zabrudzenia. Posiada właściwości antyelektrostatyczne – nie elektryzuje się i nie przyciąga do siebie kurzu. Producent udziela 2 lata gwarancji na dywan ZERMATT 1 IVORY/GREY. Produkt został utkany maszynowo.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 18 mm |
| Waga całkowita: | 2400 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.60 x 2.20 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zermatt 1 ivory/grey
Nr kat. 100202171
Pamiętaj o















