wykładzina dywanowa yara niebieski 4m
Nr kat. 100209626
opis produktu
YARA NIEBIESKI to odpowiadająca współczesnym trendom kolorystycznym wykładzina dywanowa niebieska w zgaszonym i spokojnym odcieniu, który sprzyja relaksacji. Model doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnym salonie, jak również klasycznej sypialni. Propozycja wykładziny dywanowej 4 m szerokości oraz 23 mm grubości dostępny jest także w innych wariantach kolorystycznych. Prezentowana wykładzina dywanowa Saxon z włókien poliamidowych zapewnia wysoką odporność na zabrudzenia, ścieranie, wgniecenia oraz przebarwienia spowodowane światłem UV. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją jest odpowiedni do stosowania na systemie ogrzewania podłogowego.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.280 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Niebieskie |
| Marka: | Sedna |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 31-Obiektowa-niskie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 22.5 mm |
| Miękkość: | Luksusowa |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 3100 g/m2 |
| Wysokość runa : | 20 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Produkt Eko: | Tak |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
YARA NIEBIESKI to odpowiadająca współczesnym trendom kolorystycznym wykładzina dywanowa niebieska w zgaszonym i spokojnym odcieniu, który sprzyja relaksacji. Model doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnym salonie, jak również klasycznej sypialni. Propozycja wykładziny dywanowej 4 m szerokości oraz 23 mm grubości dostępny jest także w innych wariantach kolorystycznych. Prezentowana wykładzina dywanowa Saxon z włókien poliamidowych zapewnia wysoką odporność na zabrudzenia, ścieranie, wgniecenia oraz przebarwienia spowodowane światłem UV. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją jest odpowiedni do stosowania na systemie ogrzewania podłogowego.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.280 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Niebieskie |
| Marka: | Sedna |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 31-Obiektowa-niskie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 22.5 mm |
| Miękkość: | Luksusowa |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 3100 g/m2 |
| Wysokość runa : | 20 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Produkt Eko: | Tak |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa yara niebieski 4m
Nr kat. 100209626
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o






