wylewka wannowa ścienna deante silia złoty szczotkowany nqs_r81k
Nr kat. 100431923
opis produktu
Wylewka wannowa pochodzi z kolekcji Silia, która charakteryzuje się zaokrągloną, opływową formą. Minimalistyczny kształt i montaż podtynkowy sprawiają, że wylewka prezentuje się niezwykle estetycznie i jest łatwa do utrzymania w czystości. Wylewka wannowa wykonana została z wysokogatunkowego mosiądzu i wykończona w efektownym, szczotkowanym złocie.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Silia |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wymiar opakowania [cm]: | 26,5 X 8,5 X 4,5 CM |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Typ produktu: | Wylewka |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NQS_R81K |
| Waga brutto: | 0.419 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wylewka wannowa pochodzi z kolekcji Silia, która charakteryzuje się zaokrągloną, opływową formą. Minimalistyczny kształt i montaż podtynkowy sprawiają, że wylewka prezentuje się niezwykle estetycznie i jest łatwa do utrzymania w czystości. Wylewka wannowa wykonana została z wysokogatunkowego mosiądzu i wykończona w efektownym, szczotkowanym złocie.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Silia |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wymiar opakowania [cm]: | 26,5 X 8,5 X 4,5 CM |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Typ produktu: | Wylewka |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NQS_R81K |
| Waga brutto: | 0.419 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wylewka wannowa ścienna deante silia złoty szczotkowany nqs_r81k
Nr kat. 100431923
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



