wylewka wannowa ścienna deante cascada titanium nac_d81k
Nr kat. 100431904
opis produktu
W urządzaniu łazienki kluczowe jest idealne dopasowanie wszystkich elementów. Muszą być one doskonałej jakości, aby cały system działał sprawnie i bez awarii. Dobrze również, aby dobrze się prezentował. Przykładem może być wylewka wannowa z kolekcji Cascada — estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie do Twojej łazienki. Ten model wyróżnia ciekawy design oraz najwyższa jakość wykonania. Warto wiedzieć, że marka Deante stawia na nowoczesne technologie oraz innowacyjność, które znacząco zwiększają wytrzymałość oraz funkcjonalność naszych produktów. Dowodem na to jest, między innymi, wylewka wannowa titanium. Dzięki wykończeniu tytanowym model ten wyróżnia się wyjątkową odpornością na korozję oraz upływający czas. Jeśli dodatkowo zastosujesz jeden z dedykowanych preparatów pielęgnacyjnych, zyskasz pewność, że cały system będzie nam niezawodnie służył przez długi czas. Innowacyjność marki Deante przejawia się również w licznych badaniach laboratoryjnych oraz rygorystycznych testach jakości. Gotowe produkty są w pełni bezpieczne dla użytkowników, a przy tym przyjazne dla środowiska naturalnego.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Kolekcja: | Cascada |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wymiar opakowania [cm]: | 22 X 7 X 5 CM |
| Dostawca: | DEANTE |
| Typ produktu: | Wylewka |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Titanium |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NAC_D81K |
| Waga brutto: | 0.520 kg |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
W urządzaniu łazienki kluczowe jest idealne dopasowanie wszystkich elementów. Muszą być one doskonałej jakości, aby cały system działał sprawnie i bez awarii. Dobrze również, aby dobrze się prezentował. Przykładem może być wylewka wannowa z kolekcji Cascada — estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie do Twojej łazienki. Ten model wyróżnia ciekawy design oraz najwyższa jakość wykonania. Warto wiedzieć, że marka Deante stawia na nowoczesne technologie oraz innowacyjność, które znacząco zwiększają wytrzymałość oraz funkcjonalność naszych produktów. Dowodem na to jest, między innymi, wylewka wannowa titanium. Dzięki wykończeniu tytanowym model ten wyróżnia się wyjątkową odpornością na korozję oraz upływający czas. Jeśli dodatkowo zastosujesz jeden z dedykowanych preparatów pielęgnacyjnych, zyskasz pewność, że cały system będzie nam niezawodnie służył przez długi czas. Innowacyjność marki Deante przejawia się również w licznych badaniach laboratoryjnych oraz rygorystycznych testach jakości. Gotowe produkty są w pełni bezpieczne dla użytkowników, a przy tym przyjazne dla środowiska naturalnego.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Kolekcja: | Cascada |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wymiar opakowania [cm]: | 22 X 7 X 5 CM |
| Dostawca: | DEANTE |
| Typ produktu: | Wylewka |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Titanium |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NAC_D81K |
| Waga brutto: | 0.520 kg |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wylewka wannowa ścienna deante cascada titanium nac_d81k
Nr kat. 100431904
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



