wykładzina pcv viva venato s93 szara 4m
Nr kat. 100485893
opis produktu

Wykładziny PCV
Wykładziny pcv szare
Wykładziny pcv do sypialni
Wykładziny pcv domowe
Wykładziny pcv na korytarz
Wykładziny pcv do kuchni
Domowe
Wykładziny PCV szerokość 4m
Wykładziny pcv do łazienki
Wykładziny pcv do pokoju dziecięcego
Wykładziny pcv do pokoju młodzieżowego
4 m
Wykładziny pcv do przedpokoju
Wykładziny pcv do salonu
Płytki
Wykładziny pcv do przedszkola
Do sypialni
Do salonu
Do przedpokoju
Na korytarz
Do kuchni
Do łazienki
Do pokoju młodzieżowego
Do pokoju dziecięcego
Do przedszkola
Szczegóły Produktu
| Typ: | Domowe |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.034 m² K/W |
| Powtarzalność wzoru: | 40X40 CM |
| Wzór: | Płytki |
| Dostawca: | Lentex |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Grubość całkowita : | 1.9 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0.20 mm |
| Wodoodporność: | Tak |
| Klasa użytkowa: | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
UNILIN FLOORING POLSKA SP. Z O.O. POWSTAŃCÓWŚLĄSKICH 54 42-700 LUBLINIEC POLSKA officeflooringpolska@unilin.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Wykładziny PCV
Wykładziny pcv szare
Wykładziny pcv do sypialni
Wykładziny pcv domowe
Wykładziny pcv na korytarz
Wykładziny pcv do kuchni
Domowe
Wykładziny PCV szerokość 4m
Wykładziny pcv do łazienki
Wykładziny pcv do pokoju dziecięcego
Wykładziny pcv do pokoju młodzieżowego
4 m
Wykładziny pcv do przedpokoju
Wykładziny pcv do salonu
Płytki
Wykładziny pcv do przedszkola
Do sypialni
Do salonu
Do przedpokoju
Na korytarz
Do kuchni
Do łazienki
Do pokoju młodzieżowego
Do pokoju dziecięcego
Do przedszkola
Szczegóły Produktu
| Typ: | Domowe |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.034 m² K/W |
| Powtarzalność wzoru: | 40X40 CM |
| Wzór: | Płytki |
| Dostawca: | Lentex |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Grubość całkowita : | 1.9 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0.20 mm |
| Wodoodporność: | Tak |
| Klasa użytkowa: | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
UNILIN FLOORING POLSKA SP. Z O.O. POWSTAŃCÓWŚLĄSKICH 54 42-700 LUBLINIEC POLSKA officeflooringpolska@unilin.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina pcv viva venato s93 szara 4m
Nr kat. 100485893
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie
To produkty które wyróżniają się wspaniałym wzornictwem i posiadają liczne zalety takie jak: wodoodporność, antystatyczność, łatwość w utrzymaniu czystości oraz idealnie nadają się na ogrzewanie podłogowe.
To produkty które wyróżniają się wspaniałym wzornictwem i posiadają liczne zalety takie jak: wodoodporność, antystatyczność, łatwość w utrzymaniu czystości oraz idealnie nadają się na ogrzewanie podłogowe.






