wykładzina pcv iconik 240 5828223 ancares herri. beżowa 3m
Nr kat. 100512622
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Wykładziny PCV
Wykładziny pcv do sypialni
Wykładziny PCV imitujące drewno
Wykładziny pcv domowe
Wykładziny pcv na korytarz
Wykładziny pcv do kuchni
Wykładziny PCV szerokość 4m
Wykładziny pcv do łazienki
Wykładziny pcv do pokoju dziecięcego
Wykładziny pcv do pokoju młodzieżowego
Wykładziny pcv do przedpokoju
Wykładziny pcv do salonu
Wykładziny pcv do przedszkola
Drewno jodełka
Szczegóły Produktu
| Typ: | Domowe |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.030 m² K/W |
| Wzór: | Drewno jodełka |
| Dostawca: | Tarkett |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Grubość całkowita : | 2.4 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0.35 mm |
| Wodoodporność: | Tak |
| Klasa użytkowa: | 23-Domowa-duże natężenie |
Tarkett Polska Sp. z o.o. Tarkett Polska Sp. z o.o. MIŁOSŁAWSKA 13A 62-322 ORZECHOWO POLSKA kontrakt@tarkett.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Wykładziny PCV
Wykładziny pcv do sypialni
Wykładziny PCV imitujące drewno
Wykładziny pcv domowe
Wykładziny pcv na korytarz
Wykładziny pcv do kuchni
Wykładziny PCV szerokość 4m
Wykładziny pcv do łazienki
Wykładziny pcv do pokoju dziecięcego
Wykładziny pcv do pokoju młodzieżowego
Wykładziny pcv do przedpokoju
Wykładziny pcv do salonu
Wykładziny pcv do przedszkola
Drewno jodełka
Szczegóły Produktu
| Typ: | Domowe |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.030 m² K/W |
| Wzór: | Drewno jodełka |
| Dostawca: | Tarkett |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Grubość całkowita : | 2.4 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0.35 mm |
| Wodoodporność: | Tak |
| Klasa użytkowa: | 23-Domowa-duże natężenie |
Tarkett Polska Sp. z o.o. Tarkett Polska Sp. z o.o. MIŁOSŁAWSKA 13A 62-322 ORZECHOWO POLSKA kontrakt@tarkett.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina pcv iconik 240 5828223 ancares herri. beżowa 3m
Nr kat. 100512622
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie
To produkty które wyróżniają się wspaniałym wzornictwem i posiadają liczne zalety takie jak: wodoodporność, antystatyczność, łatwość w utrzymaniu czystości oraz idealnie nadają się na ogrzewanie podłogowe.
To produkty które wyróżniają się wspaniałym wzornictwem i posiadają liczne zalety takie jak: wodoodporność, antystatyczność, łatwość w utrzymaniu czystości oraz idealnie nadają się na ogrzewanie podłogowe.






