wykładzina dywanowa scenery granatowy 4m
Nr kat. 100516410
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Wykładzina dywanowa Scenery granatowy 4m to propozycja, która łączy estetykę z funkcjonalnością, stanowiąc ponadczasowe rozwiązanie do salonu, sypialni, przedpokoju, a także hotelu. Prezentowana wykładzina dywanowa granatowa posiada przyjemne w dotyku runo typu Saxon, które charakteryzuje gładka i równo przycięta powierzchnia. Powyższy wariant wykonany z poliamidu wniesie do wnętrza miękkość i ciepło, stanowiąc łatwy i szybki sposób na metamorfozę aranżacji. Ponadto zastosowane włókna sprawiają, że wykładzina dywanowa domowa nie ulega udeptywaniu, tarciu ani trwałym wgnieceniom. Łatwa w pielęgnacji, jest odporna na zabrudzenia oraz blaknięcie powodowane promieniowaniem UV.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Granatowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 31-Obiektowa-niskie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 15 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1800 g/m2 |
| Wysokość runa : | 13 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Wykładzina dywanowa Scenery granatowy 4m to propozycja, która łączy estetykę z funkcjonalnością, stanowiąc ponadczasowe rozwiązanie do salonu, sypialni, przedpokoju, a także hotelu. Prezentowana wykładzina dywanowa granatowa posiada przyjemne w dotyku runo typu Saxon, które charakteryzuje gładka i równo przycięta powierzchnia. Powyższy wariant wykonany z poliamidu wniesie do wnętrza miękkość i ciepło, stanowiąc łatwy i szybki sposób na metamorfozę aranżacji. Ponadto zastosowane włókna sprawiają, że wykładzina dywanowa domowa nie ulega udeptywaniu, tarciu ani trwałym wgnieceniom. Łatwa w pielęgnacji, jest odporna na zabrudzenia oraz blaknięcie powodowane promieniowaniem UV.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Granatowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 31-Obiektowa-niskie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 15 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1800 g/m2 |
| Wysokość runa : | 13 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa scenery granatowy 4m
Nr kat. 100516410
Pamiętaj o




