wykładzina dywanowa scenery czarny 4m
Nr kat. 100516408
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Wykładzina dywanowa Scenery czarny 4m to funkcjonalne rozwiązanie do salonu oraz sypialni, które zapewni wnętrzu wyjątkową metamorfozę, a także szybką możliwość pokrycia wysłużonej podłogi. Prezentowana wykładzina dywanowa czarna charakteryzuje się klasycznym, głębokim i eleganckim kolorem. Powyższy wariant wyróżnia miękkie runo, które docenią miłośnicy komfortu oraz przyjemnego uczucia ciepła pod stopami. Wykładzina dywanowa powstała z niezawodnych i trwałych włókien poliamidu, dzięki czemu zachowuje oryginalną kolorystykę także w miejscach intensywnie nasłonecznionych. Kolekcja Scenery nie ulega ścieraniu, udeptywaniu, odkształceniom ani trwałym wgnieceniom. Ponadto zaprezentowany model o właściwościach trudnopalnych, dźwiękochłonnych i termoizolacyjnych łączy styl z funkcjonalnością, stanowiąc ponadczasowe rozwiązanie do domu.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Czarne |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 31-Obiektowa-niskie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 15 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1800 g/m2 |
| Wysokość runa : | 13 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Wykładzina dywanowa Scenery czarny 4m to funkcjonalne rozwiązanie do salonu oraz sypialni, które zapewni wnętrzu wyjątkową metamorfozę, a także szybką możliwość pokrycia wysłużonej podłogi. Prezentowana wykładzina dywanowa czarna charakteryzuje się klasycznym, głębokim i eleganckim kolorem. Powyższy wariant wyróżnia miękkie runo, które docenią miłośnicy komfortu oraz przyjemnego uczucia ciepła pod stopami. Wykładzina dywanowa powstała z niezawodnych i trwałych włókien poliamidu, dzięki czemu zachowuje oryginalną kolorystykę także w miejscach intensywnie nasłonecznionych. Kolekcja Scenery nie ulega ścieraniu, udeptywaniu, odkształceniom ani trwałym wgnieceniom. Ponadto zaprezentowany model o właściwościach trudnopalnych, dźwiękochłonnych i termoizolacyjnych łączy styl z funkcjonalnością, stanowiąc ponadczasowe rozwiązanie do domu.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Czarne |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 31-Obiektowa-niskie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 15 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1800 g/m2 |
| Wysokość runa : | 13 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa scenery czarny 4m
Nr kat. 100516408
Pamiętaj o




