wykładzina dywanowa reflection srebrny 4m
Nr kat. 100552841
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Wykładzina Dywanowa Reflection Srebrny 4m nadaje wnętrzom nowoczesny, elegancki charakter, tworząc efektowne wykończenie podłogi o ponadczasowym uroku. Jej welurowa struktura zapewnia wyjątkową miękkość i wygodę, wprowadzając do pomieszczeń odrobinę komfortu. Przeznaczona do salonu, pokoju dziecięcego oraz na korytarz świetnie radzi sobie w domowych strefach o intensywnym użytkowaniu. Dzięki zastosowaniu poliamidu wykładzina wyróżnia się odpornością na ścieranie oraz duże obciążenia. Srebrny kolor zachowuje swoją głębię dzięki ochronie przed działaniem promieni UV, a klasa trudnopalności Cfl-s1 gwarantuje bezpieczeństwo.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.160 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 23-Domowa-duże natężenie |
| Typ: | Welurowa |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 12.5 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1260 g/m2 |
| Wysokość runa : | 10 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Wykładzina Dywanowa Reflection Srebrny 4m nadaje wnętrzom nowoczesny, elegancki charakter, tworząc efektowne wykończenie podłogi o ponadczasowym uroku. Jej welurowa struktura zapewnia wyjątkową miękkość i wygodę, wprowadzając do pomieszczeń odrobinę komfortu. Przeznaczona do salonu, pokoju dziecięcego oraz na korytarz świetnie radzi sobie w domowych strefach o intensywnym użytkowaniu. Dzięki zastosowaniu poliamidu wykładzina wyróżnia się odpornością na ścieranie oraz duże obciążenia. Srebrny kolor zachowuje swoją głębię dzięki ochronie przed działaniem promieni UV, a klasa trudnopalności Cfl-s1 gwarantuje bezpieczeństwo.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.160 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 23-Domowa-duże natężenie |
| Typ: | Welurowa |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 12.5 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1260 g/m2 |
| Wysokość runa : | 10 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa reflection srebrny 4m
Nr kat. 100552841
Pamiętaj o




