wykładzina dywanowa plushy beżowy 4m
Nr kat. 100548289
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Wykładzina Dywanowa Plushy Beżowy 4m wprowadza do wnętrza naturalne ciepło i elegancką miękkość, zapewniając przytulne wykończenie podłogi. Doskonale pasuje do salonu, sypialni, a także pokoju dziecka, oferując komfortową przestrzeń do codziennego użytkowania. Jej gęste runo typu saxon złożone z równych i precyzyjnie przyciętych włókien daje wyjątkową miękkość i wygodę. Klasa użytkowa domowa o średnim natężeniu ruchu sprawia, że model doskonale sprawdza się w pomieszczeniach mieszkalnych, a trwałość beżowego koloru zachowuje dzięki odporności na działanie promieni UV. Polipropylenowa konstrukcja produktu gwarantuje wytrzymałość, estetykę i wygodną pielęgnację.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.160 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Beżowe |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 13 mm |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 1550 g/m2 |
| Wysokość runa : | 11 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
BETAP TUFTING B.V. DEBLOKMAT 00029 29 8281JD GENEMUIDEN HOLANDIA centralmail@betap.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Wykładzina Dywanowa Plushy Beżowy 4m wprowadza do wnętrza naturalne ciepło i elegancką miękkość, zapewniając przytulne wykończenie podłogi. Doskonale pasuje do salonu, sypialni, a także pokoju dziecka, oferując komfortową przestrzeń do codziennego użytkowania. Jej gęste runo typu saxon złożone z równych i precyzyjnie przyciętych włókien daje wyjątkową miękkość i wygodę. Klasa użytkowa domowa o średnim natężeniu ruchu sprawia, że model doskonale sprawdza się w pomieszczeniach mieszkalnych, a trwałość beżowego koloru zachowuje dzięki odporności na działanie promieni UV. Polipropylenowa konstrukcja produktu gwarantuje wytrzymałość, estetykę i wygodną pielęgnację.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.160 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Beżowe |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 13 mm |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 1550 g/m2 |
| Wysokość runa : | 11 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
BETAP TUFTING B.V. DEBLOKMAT 00029 29 8281JD GENEMUIDEN HOLANDIA centralmail@betap.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa plushy beżowy 4m
Nr kat. 100548289
Pamiętaj o




