wykładzina dywanowa passion jasnobrązowy 4m
Nr kat. 100548226
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Brązowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 23-Domowa-duże natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 21 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1970 g/m2 |
| Wysokość runa : | 18 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
CONDOR CARPETS B.V. RANDWEG 14 8061RW HASSELT HOLANDIA info@condorcarpets.nl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Brązowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 23-Domowa-duże natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 21 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1970 g/m2 |
| Wysokość runa : | 18 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
CONDOR CARPETS B.V. RANDWEG 14 8061RW HASSELT HOLANDIA info@condorcarpets.nl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa passion jasnobrązowy 4m
Nr kat. 100548226
Pamiętaj o



