wykładzina dywanowa orion new naturalny 4m
Nr kat. 100485166
opis produktu
Wykładzina dywanowa Orion New naturalny 4m to przyjemna w dotyku wykładzina dywanowa domowa o grubości 16,5 mm. Powyższy model o szerokości 4 m prezentuje naturalny odcień beżu, który doskonale sprawdzi się w większości współczesnych aranżacji sypialni oraz salonów. Propozycja wykonana z polipropylenu stanowi idealną fuzję funkcjonalności oraz estetycznego wyglądu zastosowanych włókien. Sprężyste i miękkie runo zachowuje elastyczną strukturę pomimo tarcia, udeptywania oraz nacisku. Ponadto łatwe w pielęgnacji runo nie ulega blaknięciu pod wpływem promieniowania UV oraz odkształceniom powstałym wskutek wilgoci. Wykładzina dywanowa o równo przyciętych włóknach typu Saxon znakomicie przewodzi ciepło, a ponadto nie służy rozwojowi moli, grzybów ani bakterii.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.240 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Beżowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 16.5 mm |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 1750 g/m2 |
| Wysokość runa : | 14 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Posiada próbkę: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wykładzina dywanowa Orion New naturalny 4m to przyjemna w dotyku wykładzina dywanowa domowa o grubości 16,5 mm. Powyższy model o szerokości 4 m prezentuje naturalny odcień beżu, który doskonale sprawdzi się w większości współczesnych aranżacji sypialni oraz salonów. Propozycja wykonana z polipropylenu stanowi idealną fuzję funkcjonalności oraz estetycznego wyglądu zastosowanych włókien. Sprężyste i miękkie runo zachowuje elastyczną strukturę pomimo tarcia, udeptywania oraz nacisku. Ponadto łatwe w pielęgnacji runo nie ulega blaknięciu pod wpływem promieniowania UV oraz odkształceniom powstałym wskutek wilgoci. Wykładzina dywanowa o równo przyciętych włóknach typu Saxon znakomicie przewodzi ciepło, a ponadto nie służy rozwojowi moli, grzybów ani bakterii.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.240 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Beżowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 16.5 mm |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 1750 g/m2 |
| Wysokość runa : | 14 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Posiada próbkę: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa orion new naturalny 4m
Nr kat. 100485166
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o




