wykładzina dywanowa odessa antracytowy 5m
Nr kat. 100289710
opis produktu
Wykładzina dywanowa Odessa antracytowy 5m to wysokiej jakości wykładzina dywanowa szara, którą wyróżnia luksusowa miękkość włókien. Przyjemny w użytkowaniu model powstał z syntetycznego poliamidu, łącząc trwałość z delikatnością zastosowanych włókien. Produkt dedykowany jest pomieszczeniom domowym, a także wnętrzom o niskim natężeniu ruchu. Wykładzina dywanowa do sypialni oraz salonu nie blaknie i nie odbarwia się wskutek promieniowania UV. Jej elastyczne runo, które nie ulega udeptywaniu, ścieraniu ani trwałym wgnieceniom, zachowuje doskonałą jakość przez długi okres użytkowania. Ponadto jest wyjątkowo łatwe w pielęgnacji oraz odporne na zniszczenia powodowane stosowaniem środków chemicznych.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.140 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Szare |
| Marka: | Eternity |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Klasa użytkowa : | 31-Obiektowa-niskie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 11 mm |
| Miękkość: | Luksusowa |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1300 g/m2 |
| Wysokość runa : | 8 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Posiada próbkę: | Tak |
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wykładzina dywanowa Odessa antracytowy 5m to wysokiej jakości wykładzina dywanowa szara, którą wyróżnia luksusowa miękkość włókien. Przyjemny w użytkowaniu model powstał z syntetycznego poliamidu, łącząc trwałość z delikatnością zastosowanych włókien. Produkt dedykowany jest pomieszczeniom domowym, a także wnętrzom o niskim natężeniu ruchu. Wykładzina dywanowa do sypialni oraz salonu nie blaknie i nie odbarwia się wskutek promieniowania UV. Jej elastyczne runo, które nie ulega udeptywaniu, ścieraniu ani trwałym wgnieceniom, zachowuje doskonałą jakość przez długi okres użytkowania. Ponadto jest wyjątkowo łatwe w pielęgnacji oraz odporne na zniszczenia powodowane stosowaniem środków chemicznych.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.140 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Szare |
| Marka: | Eternity |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Klasa użytkowa : | 31-Obiektowa-niskie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 11 mm |
| Miękkość: | Luksusowa |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1300 g/m2 |
| Wysokość runa : | 8 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Posiada próbkę: | Tak |
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa odessa antracytowy 5m
Nr kat. 100289710
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o



