wykładzina dywanowa moana beżowy 4m
Nr kat. 100209524
opis produktu
MOANA BEŻOWY to wykładzina dywanowa domowa, która sprawdzi się także w warunkach obiektowych o niskim natężeniu ruchu. Model wykładziny dywanowej beżowej to idealna inwestycja na długie lata, która pozwala zmieniać aranżacje wnętrza bez konieczności generalnego remontu. Jasna kolorystyka oraz jednolita powierzchnia wykładziny dywanowej Saxon pozwalają wizualnie powiększyć wnętrze, a także rozjaśnić ciemne pomieszczenie. Luksusowo miękka struktura wykładziny dywanowej z włókien syntetycznych poliamidowych wykazuje właściwości odporne na ścieranie i wgniecenia, jak również szkodliwe działanie światła UV, co pozwala wyeliminować problem przebarwionej powierzchni.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.170 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Beżowe |
| Marka: | Sedna |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 31-Obiektowa-niskie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 15 mm |
| Miękkość: | Luksusowa |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1600 g/m2 |
| Wysokość runa : | 12.5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Produkt Eko: | Tak |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
MOANA BEŻOWY to wykładzina dywanowa domowa, która sprawdzi się także w warunkach obiektowych o niskim natężeniu ruchu. Model wykładziny dywanowej beżowej to idealna inwestycja na długie lata, która pozwala zmieniać aranżacje wnętrza bez konieczności generalnego remontu. Jasna kolorystyka oraz jednolita powierzchnia wykładziny dywanowej Saxon pozwalają wizualnie powiększyć wnętrze, a także rozjaśnić ciemne pomieszczenie. Luksusowo miękka struktura wykładziny dywanowej z włókien syntetycznych poliamidowych wykazuje właściwości odporne na ścieranie i wgniecenia, jak również szkodliwe działanie światła UV, co pozwala wyeliminować problem przebarwionej powierzchni.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.170 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Beżowe |
| Marka: | Sedna |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 31-Obiektowa-niskie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 15 mm |
| Miękkość: | Luksusowa |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1600 g/m2 |
| Wysokość runa : | 12.5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Produkt Eko: | Tak |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa moana beżowy 4m
Nr kat. 100209524
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o






