wykładzina dywanowa lunaro beżowy 5m
Nr kat. 100628619
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Beżowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 31-Obiektowa-niskie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 14 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1800 g/m2 |
| Wysokość runa : | 12 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Nowość: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Beżowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 31-Obiektowa-niskie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 14 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1800 g/m2 |
| Wysokość runa : | 12 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Nowość: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa lunaro beżowy 5m
Nr kat. 100628619
Pamiętaj o




