wykładzina dywanowa fresca brązowy 5m
Nr kat. 100492145
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Wykładzina dywanowa Fresca brązowy 5m to przyjemna w dotyku propozycja, która idealnie odnajdzie się w przytulnym salonie oraz sypialni. Prezentowana wykładzina dywanowa w brązowym kolorze utrzymana jest w naturalnym odcieniu, co czyni ją ponadczasowym i łatwym w aranżacji wyborem. Produkt wykonany z polipropylenu nie pozostawia widocznych defektów pod wpływem tarcia, udeptywania, wilgoci ani promieniowania UV. Sprężyste runo wykazuje właściwości antystatyczne, co oznacza, iż nie przyciąga kurzu i nie sprzyja rozwojowi insektów. Produkt o niskim oporze cieplnym nadaje się do montażu na systemie ogrzewania podłogowego. Powyższa wykładzina dywanowa Fresca mierzy 5 m szerokości.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.120 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Brązowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Pętelkowa |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 6 mm |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 360 g/m2 |
| Wysokość runa : | 3.5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Posiada próbkę: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Wykładzina dywanowa Fresca brązowy 5m to przyjemna w dotyku propozycja, która idealnie odnajdzie się w przytulnym salonie oraz sypialni. Prezentowana wykładzina dywanowa w brązowym kolorze utrzymana jest w naturalnym odcieniu, co czyni ją ponadczasowym i łatwym w aranżacji wyborem. Produkt wykonany z polipropylenu nie pozostawia widocznych defektów pod wpływem tarcia, udeptywania, wilgoci ani promieniowania UV. Sprężyste runo wykazuje właściwości antystatyczne, co oznacza, iż nie przyciąga kurzu i nie sprzyja rozwojowi insektów. Produkt o niskim oporze cieplnym nadaje się do montażu na systemie ogrzewania podłogowego. Powyższa wykładzina dywanowa Fresca mierzy 5 m szerokości.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.120 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Brązowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Pętelkowa |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 6 mm |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 360 g/m2 |
| Wysokość runa : | 3.5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Posiada próbkę: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa fresca brązowy 5m
Nr kat. 100492145
Pamiętaj o



