wykładzina dywanowa destiny antracytowy 5m
Nr kat. 100482450
opis produktu
Wykładzina dywanowa Destiny antracytowy 5m to model w ciemnoszarym odcieniu, który znakomicie odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych. Wykładzina dywanowa domowa wniesie do salonu przytulność oraz podkreśli kameralną aranżację sypialni. Struktura wykładziny dywanowej z poliestru charakteryzuje się trwałością, łatwością pielęgnacji oraz odpornością na czynniki mechaniczne. Zastosowane włókna nie są podatne na udeptywanie, odkształcenia ani trwałe zabrudzenia. Termoizolacyjne runo sprawdzi się na systemie ogrzewania podłogowego, błyskawicznie ocieplając przestrzeń. Ponadto powyższy model zapewnia właściwości antystatyczne, dzięki czemu nie przyciąga kurzu do powierzchni.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Nie |
| Opór cieplny: | 0.130 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 11 mm |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Waga runa : | 900 g/m2 |
| Wysokość runa : | 8 mm |
| Odporność na UV: | Nie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Posiada próbkę: | Tak |
BETAP TUFTING B.V. DEBLOKMAT 00029 29 8281JD GENEMUIDEN HOLANDIA centralmail@betap.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wykładzina dywanowa Destiny antracytowy 5m to model w ciemnoszarym odcieniu, który znakomicie odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych. Wykładzina dywanowa domowa wniesie do salonu przytulność oraz podkreśli kameralną aranżację sypialni. Struktura wykładziny dywanowej z poliestru charakteryzuje się trwałością, łatwością pielęgnacji oraz odpornością na czynniki mechaniczne. Zastosowane włókna nie są podatne na udeptywanie, odkształcenia ani trwałe zabrudzenia. Termoizolacyjne runo sprawdzi się na systemie ogrzewania podłogowego, błyskawicznie ocieplając przestrzeń. Ponadto powyższy model zapewnia właściwości antystatyczne, dzięki czemu nie przyciąga kurzu do powierzchni.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Nie |
| Opór cieplny: | 0.130 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 11 mm |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Waga runa : | 900 g/m2 |
| Wysokość runa : | 8 mm |
| Odporność na UV: | Nie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Posiada próbkę: | Tak |
BETAP TUFTING B.V. DEBLOKMAT 00029 29 8281JD GENEMUIDEN HOLANDIA centralmail@betap.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa destiny antracytowy 5m
Nr kat. 100482450
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o



