wykładzina dywanowa desert szary 4m
Nr kat. 100551815
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Praktyczna Wykładzina Dywanowa Desert Szary 4m zapewnia estetyczne wykończenie podłogi tworząc stylowe, stonowane tło dla różnorodnych aranżacji. Subtelna pętelkowa struktura dodaje jej wyrazistości, a szare wykończenie nadaje pomieszczeniom nowoczesny, ponadczasowy charakter. Model stanowi doskonały wybór do salonu oraz sypialni, znakomicie sprawdzając się w domowych pomieszczeniach o średnim natężeniu ruchu. Wykładzina wykonana z solidnego polipropylenu, wyróżnia się wytrzymałością, łatwością w utrzymaniu czystości oraz odpornością na promienie UV, dzięki czemu na długo zachowuje trwały kolor oraz zadbany wygląd.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.135 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Pętelkowa |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 8 mm |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 950 g/m2 |
| Wysokość runa : | 6 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Posiada próbkę: | Tak |
BETAP TUFTING B.V. DEBLOKMAT 00029 29 8281JD GENEMUIDEN HOLANDIA centralmail@betap.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Praktyczna Wykładzina Dywanowa Desert Szary 4m zapewnia estetyczne wykończenie podłogi tworząc stylowe, stonowane tło dla różnorodnych aranżacji. Subtelna pętelkowa struktura dodaje jej wyrazistości, a szare wykończenie nadaje pomieszczeniom nowoczesny, ponadczasowy charakter. Model stanowi doskonały wybór do salonu oraz sypialni, znakomicie sprawdzając się w domowych pomieszczeniach o średnim natężeniu ruchu. Wykładzina wykonana z solidnego polipropylenu, wyróżnia się wytrzymałością, łatwością w utrzymaniu czystości oraz odpornością na promienie UV, dzięki czemu na długo zachowuje trwały kolor oraz zadbany wygląd.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.135 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Pętelkowa |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 8 mm |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 950 g/m2 |
| Wysokość runa : | 6 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Posiada próbkę: | Tak |
BETAP TUFTING B.V. DEBLOKMAT 00029 29 8281JD GENEMUIDEN HOLANDIA centralmail@betap.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa desert szary 4m
Nr kat. 100551815
Pamiętaj o



