wykładzina dywanowa delight srebrzysty 4m
Nr kat. 100595818
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Nie |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 8 mm |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 1010 g/m2 |
| Wysokość runa : | 6 mm |
| Odporność na UV: | Nie |
| Antystatyczność: | Nie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Nie |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 8 mm |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 1010 g/m2 |
| Wysokość runa : | 6 mm |
| Odporność na UV: | Nie |
| Antystatyczność: | Nie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa delight srebrzysty 4m
Nr kat. 100595818
Pamiętaj o



