wykładzina dywanowa charm beżowy 4m
Nr kat. 100535511
opis produktu
Wykładzina Dywanowa Charm Beżowy 4m to propozycja, która wprowadza do pomieszczeń przyjemną, spokojną atmosferę. Doskonale sprawdza się w strefach wypoczynkowych, takich jak salon czy sypialnia, oferując miękkość i wygodę przy codziennym użytkowaniu. Jej runo typu saxon, z idealnie przyciętymi i prostymi włóknami, charakteryzuje się zwartą strukturą i delikatnością. Dzięki zastosowaniu poliestru wykładzina cechuje się dobrym poziomem wytrzymałości, a beżowy kolor dodaje pomieszczeniom ciepła i ponadczasowego stylu. Produkt cechuje oznaczenie klasy użytkowej dla przestrzeni domowych przy niskim obciążeniu oraz odporność na promienie UV, która gwarantuje długie zachowanie estetycznego jej wyglądu.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Beżowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Klasa użytkowa : | 21-Domowa-niskie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 9 mm |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Waga runa : | 1750 g/m2 |
| Wysokość runa : | 5.5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wykładzina Dywanowa Charm Beżowy 4m to propozycja, która wprowadza do pomieszczeń przyjemną, spokojną atmosferę. Doskonale sprawdza się w strefach wypoczynkowych, takich jak salon czy sypialnia, oferując miękkość i wygodę przy codziennym użytkowaniu. Jej runo typu saxon, z idealnie przyciętymi i prostymi włóknami, charakteryzuje się zwartą strukturą i delikatnością. Dzięki zastosowaniu poliestru wykładzina cechuje się dobrym poziomem wytrzymałości, a beżowy kolor dodaje pomieszczeniom ciepła i ponadczasowego stylu. Produkt cechuje oznaczenie klasy użytkowej dla przestrzeni domowych przy niskim obciążeniu oraz odporność na promienie UV, która gwarantuje długie zachowanie estetycznego jej wyglądu.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Beżowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Klasa użytkowa : | 21-Domowa-niskie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 9 mm |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Waga runa : | 1750 g/m2 |
| Wysokość runa : | 5.5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa charm beżowy 4m
Nr kat. 100535511
Pamiętaj o



