wykładzina dywanowa chambord szary 4m
Nr kat. 100093821
opis produktu
Wykładzina dywanowa Chambord szary 4m to model zaprojektowany z myślą o przestrzeniach hotelowych, biurowych oraz instytucjach publicznych. Prezentowaną wykładzinę dywanową szarą charakteryzuje neutralny i uniwersalny kolor. Gładkie tło wzbogaca klasyczny oraz drobny deseń. Elastyczna wykładzina dywanowa o welurowym runie powstała z niezawodnego, trwałego i odpornego na czynniki mechaniczne poliamidu. Sprężyste włókno nie ulega ścieraniu ani udeptywaniu. Jest także łatwe w utrzymaniu czystości. Ponadto wykładzina dywanowa Chambord znakomicie izoluje ciepło, co czyni ją doskonałym rozwiązaniem przy systemie ogrzewania podłogowego. Produkt o obiektowej klasie użytkowej objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 32-Obiektowa-średnie natężenie |
| Typ: | Welurowa |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Grubość: | 6.5 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 630 g/m2 |
| Wysokość runa : | 4.1 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wykładzina dywanowa Chambord szary 4m to model zaprojektowany z myślą o przestrzeniach hotelowych, biurowych oraz instytucjach publicznych. Prezentowaną wykładzinę dywanową szarą charakteryzuje neutralny i uniwersalny kolor. Gładkie tło wzbogaca klasyczny oraz drobny deseń. Elastyczna wykładzina dywanowa o welurowym runie powstała z niezawodnego, trwałego i odpornego na czynniki mechaniczne poliamidu. Sprężyste włókno nie ulega ścieraniu ani udeptywaniu. Jest także łatwe w utrzymaniu czystości. Ponadto wykładzina dywanowa Chambord znakomicie izoluje ciepło, co czyni ją doskonałym rozwiązaniem przy systemie ogrzewania podłogowego. Produkt o obiektowej klasie użytkowej objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 32-Obiektowa-średnie natężenie |
| Typ: | Welurowa |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Grubość: | 6.5 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 630 g/m2 |
| Wysokość runa : | 4.1 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa chambord szary 4m
Nr kat. 100093821
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o



