wykładzina dywanowa beliss beżowy 5m
Nr kat. 100463433
opis produktu

Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.150 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Beżowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 9.5 mm |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Waga runa : | 770 g/m2 |
| Wysokość runa : | 7 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.150 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Beżowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 9.5 mm |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Waga runa : | 770 g/m2 |
| Wysokość runa : | 7 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa beliss beżowy 5m
Nr kat. 100463433
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o



