wykładzina dywanowa audrey kremowy 5m
Nr kat. 100385895
opis produktu
Wykładzina dywanowa Audrey kremowy 5m to idealne rozwiązanie do domu, który zapewni aranżacji przytulność, komfort odczuwalny pod stopami, a także wizualne rozświetlenie przestrzeni. Jasna wykładzina dywanowa domowa w odcieniu kremu powstała z włókien poliamidowych, które są wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne w postaci przetarć oraz wgnieceń. Welurowe i gęsto tkane runo wykładziny charakteryzuje się rozplecioną górną warstwą, wpływając na przyjemną w dotyku strukturę. Produkt odporny na promieniowanie UV nie blaknie i ulega odbarwieniom, zachowując oryginalną kolorystykę. Wykładzina dywanowa Audrey o właściwościach termoizolacyjnych mierzy 5 m szerokości. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.130 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Kremowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 31-Obiektowa-niskie natężenie |
| Typ: | Welurowa |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 8.5 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 750 g/m2 |
| Wysokość runa : | 6 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wykładzina dywanowa Audrey kremowy 5m to idealne rozwiązanie do domu, który zapewni aranżacji przytulność, komfort odczuwalny pod stopami, a także wizualne rozświetlenie przestrzeni. Jasna wykładzina dywanowa domowa w odcieniu kremu powstała z włókien poliamidowych, które są wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne w postaci przetarć oraz wgnieceń. Welurowe i gęsto tkane runo wykładziny charakteryzuje się rozplecioną górną warstwą, wpływając na przyjemną w dotyku strukturę. Produkt odporny na promieniowanie UV nie blaknie i ulega odbarwieniom, zachowując oryginalną kolorystykę. Wykładzina dywanowa Audrey o właściwościach termoizolacyjnych mierzy 5 m szerokości. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.130 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Kremowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 31-Obiektowa-niskie natężenie |
| Typ: | Welurowa |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 8.5 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 750 g/m2 |
| Wysokość runa : | 6 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa audrey kremowy 5m
Nr kat. 100385895
Pamiętaj o



