wykładzina dywanowa atticus jasnoszary 5m
Nr kat. 100485165
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.170 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 13.5 mm |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 1200 g/m2 |
| Wysokość runa : | 11 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.170 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 13.5 mm |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 1200 g/m2 |
| Wysokość runa : | 11 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa atticus jasnoszary 5m
Nr kat. 100485165
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o




