wykładzina dywanowa adrill różowy 4m
Nr kat. 100289640
opis produktu
Adrill Różowy to gładka wykładzina dywanowa o różowym odcieniu. Jest rodzajem wykładziny domowej przeznaczonej do pomieszczeń obiektów o niskim natężeniu ruchu. Umożliwi wykończenie podłogi w salonie, sypialni, pokoju hotelowym, czy prywatnym biurze. Wykładzina Adrill Różowy jest delikatna i miękka w dotyku. Posiada runo typu saxon, które składa się z prostych, równo przyciętych nitek przędzy. Wykładzina dywanowa Adrill Różowy została wykonana z poliamidu, który cechuje się wytrzymałością na tarcie i ścieranie. Nie ulega odkształceniom i nie wyciąga się. Wykazuje odporność na promienie UV, które nie zmieniają jej koloru. Może być stosowana na podłożu z ogrzewaniem podłogowym.
Wykładziny dywanowe
Wykładziny dywanowe do hotelu
Wykładziny dywanowe domowe
Wykładziny dywanowe Saxon
Wykładziny dywanowe 4 m
Wykładziny dywanowe do przedszkola
Wykładziny dywanowe do przedpokoju
Wykładziny dywanowe do salonu
4 m
Wykładziny dywanowe do sypialni
Domowe
Wykładziny dywanowe do pokoju dziecięcego
Wykładziny dywanowe różowe
Saxon
Różowe
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.190 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Różowe |
| Marka: | Eternity |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Klasa użytkowa : | 31-Obiektowa-niskie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 11.5 mm |
| Miękkość: | Luksusowa |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1430 g/m2 |
| Wysokość runa : | 8.5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Tak |
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Adrill Różowy to gładka wykładzina dywanowa o różowym odcieniu. Jest rodzajem wykładziny domowej przeznaczonej do pomieszczeń obiektów o niskim natężeniu ruchu. Umożliwi wykończenie podłogi w salonie, sypialni, pokoju hotelowym, czy prywatnym biurze. Wykładzina Adrill Różowy jest delikatna i miękka w dotyku. Posiada runo typu saxon, które składa się z prostych, równo przyciętych nitek przędzy. Wykładzina dywanowa Adrill Różowy została wykonana z poliamidu, który cechuje się wytrzymałością na tarcie i ścieranie. Nie ulega odkształceniom i nie wyciąga się. Wykazuje odporność na promienie UV, które nie zmieniają jej koloru. Może być stosowana na podłożu z ogrzewaniem podłogowym.
Wykładziny dywanowe
Wykładziny dywanowe do hotelu
Wykładziny dywanowe domowe
Wykładziny dywanowe Saxon
Wykładziny dywanowe 4 m
Wykładziny dywanowe do przedszkola
Wykładziny dywanowe do przedpokoju
Wykładziny dywanowe do salonu
4 m
Wykładziny dywanowe do sypialni
Domowe
Wykładziny dywanowe do pokoju dziecięcego
Wykładziny dywanowe różowe
Saxon
Różowe
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.190 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Różowe |
| Marka: | Eternity |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Klasa użytkowa : | 31-Obiektowa-niskie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 11.5 mm |
| Miękkość: | Luksusowa |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1430 g/m2 |
| Wysokość runa : | 8.5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Tak |
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa adrill różowy 4m
Nr kat. 100289640
Pamiętaj o



